Přeji krásné podzimní dny :-),

přibývající Luna bude ve středu ve 21:41 hodin přecházet z vodních Ryb do ohnivého znamení Berana.

Ve čtvrtek v 8:05 hodin nastává Úplněk.

Celý čtvrtek a pátek tedy již ubývající Luna prochází ohnivým znamení Berana.

sobotu a v neděli budeme pod vlivem zemským znamením Býka.

Středa bude ještě pod vlivem vodních Ryb. Pokud máte hodně žíznivou pokojovku, tak ji můžete dopoledne dolít misku a večer před spaním vylijte vodu ze všech misek.

Na těle bude stále nejvíc energie na chodidlech. Tak i ve středu si vzpomeňte na ukončení meridiánů a chodidla si dobře promasírujte, nebo přešlapujte po podložce s hroty :-).

Je to také výborná první pomoc, na kterou často zapomínáme. Bolest a nemoc je jen disharmonie v energii. Někde se nám hromadí, někde se nám ji nedostává. Masážemi uvolňujeme bloky, aby naše fyzické tělo mohlo být energeticky vyživováno :-).

Večer si udělejte chvilku na sebe, můžete meditovat, dělat duševní hygienu,… být sami u sebe. Je to takový paradox, ale jen uvnitř sebe si můžeme uvědomit a cítit spojení se všemi a vším, naši božskou podstatu. Nikde venku TO nenajdeme, i když projdeme všechna duchovní místa po celém světě. Často to je v bájích i pohádkách, že se vydal někdo do světa hledat štěstí a našel to, až když se vrátil DOMŮ (k sobě). Pohádky nevznikly náhodou a je v nich spousta alegorie a metafor :-).

Úplněk v nás zesiluje jinovou ženskou energii – intuici, citlivost, vnímavost… Nedávejte důraz myšlenkám a rozumu, ale svému vnitřnímu hlasu. Přiznejte sami sobě, co vás trápí a vás omezuje a “otravuje”. Už jen tím, že se TO najde a pojmenuje se vám a vašim buňkám uleví. Před spaním s pokorou poděkujte za to, co máte a hlavně za ŽIVOT :-).

Pokud nás v noci budou budit sny. Jsou pro nás důležité. Pamatujte si je, třeba si je v noci zapište (pár poznámek) a ráno si je “rozeberte”. Ve snu je důležitá emoce, kterou s daným dějem cítíme. Pokud máme ve snu strach, něčeho se bojíme (jsem ve stresu) i v reálném životě a je to už tak silné, že nám to naše podvědomí říká přes snovu řeč. Nemávejte nad tím rukou.

Ve čtvrtek dopoledne bude stále pod vlivem Úplňku. Buďte si vědomi své ženské energie (i muži – citlivost, empatie a vnímavost není slabost) a raději ji využívejte, než potlačujte. Pokud ji potlačujeme, tak z rovna v době Úplňku nám není dobře. Jsme podráždění a vzteklí.

14 dní odlupování, čištění, odtékání, uvolňování, …. větší aktivity.

Čtvrtek a pátek – Beran na těle odpovídá za horní část hlavy. Luna ubývá, tak mysleme na čištění. Není třeba ideální dávat si barvu na vlasy, nebude držet. Ani výživné masky nebudou mít takový efekt, spíše čistící a odlupovací :-).

Oči posilujte mentálně pocitem, že chcete VIDĚT :-). Je to jakoby samozřejmost, ale jen mi sami si oči oslabujeme.

Sobota a neděla – Býk – spodní část hlavy a krk. Zuby máme zdravé, když jsou zdravé naše orgány :-). A krk je v pořádku, když “funguje” komunikace. A nesouvisí to s množstvím slov, které vyslovíme.

Ať máte pohodu v sobě i kolem sebe.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)