Přeji krásný úterní deštivý den :-),

přibývající Luna bude celý den procházet vodní znamení Ryb.

Ryby na těle odpovídají za chodidla, kde je ukončení všech meridiánů. Takže přes chodidlo můžeme harmonizovat, nabíjet, odblokovávat celé tělo :-). Což je myslím velmi užitečné. Ve dnech Ryb si můžeme dělat “generální úklid” těla :-).

Stačí půl hodiny pečovat o chodidlo – masírovat, tlakovat. Do svého těla nevidíme, ale určitě se vám zlepší nálada, pocítíte víc energie, jako byste se mohli narovnat a shodit tíhu ze svých zad. Možná vás i hned přestane něco bolet. 

Tím, že se věnujeme daným akupresurním bodům, dodáváme do toho meridiánu energii, která je potřeba k regeneraci, uvolňování bloků apod.

Ryby ukončuji cyklus, tak se v nich dá ovlivnit celé tělo :-).

Ale má to i tu druhou stranu mince, ovlivňují celé tělo i “negativně”. V době Ryb všechno “nabobtnává”, pozitivní i negativní. Tak si zkusme vybírat, aspoň co se jídla týká, to “zdravější”. Vynechme jedy, ale i geneticky upravované potraviny :-(. Je těžké vybírat potraviny, které nás vyživují. Většina už nás poškozuje :-(. Ale stojí to za to hledat a používat selský rozum, čím jednodušší jídla tím lepší. Někdy to je i o čase, který tomu věnujeme, ale jde o naše zdraví a zdraví našich dětí.

Jak řekl jeden moudrý člověk, když si neuděláme čas na zdraví, musíme si udělat čas na nemoc :-(.

Doma zalijte pokojové rostliny, o ty venkovní se stará déšť.

Pokud nemusíte, nemyjte si vlasy a ani je nestříhejte. Stejně tak nestříhejte nehty, pak se třepí.

Plán týdne:

st – Ryby – chodidla, jídelníček, pokojovky

st, čt, pá – Beran – mozek, dutiny, nos, oči – neoslabovat, využívat 🙂

čt – Úplněk v 8:05 hodin – ideální je, udělat si na sebe čas ve středu večer, otevřít se a trochu se protřídit a “vyčistit” :-). Ve čtvrtek dopoledne být víc u sebe než venku a být v klidu 🙂

so, ne – Býk – uši, dásně, zuby, krk – z venku i zevnitř – pečovat, děkovat.

Mějte krásný deštivý den. Každý den je krásný, nezáleží na tom, jaké je počasí, záleží na naší vnitřní pohodě a radosti. Pokud cítíme k sobě respekt, úctu, lásku, tak tu pohodu i radost vnímáme taky. Otočte se tedy dovnitř a usmějte se na sebe :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)