Varianta A – cena jednoho měření je 999 Kč

Po změření obdržíte 15 ti stránkovou formu vašeho výsledku včetně fotografií. (formát PDF, nebo barevná tiskárna), rozšířený popis jednotlivých čaker a práce s nimi a větší množství dalších textových materiálů vysvětlujících, co je to aura, čakry, jak s tím vším pracovat atp..

Doba měření s výkladem cca 1 h..

Varianta B – cena jednoho měření s výkladem Karmického životního úkolu je 1 499 kč 

Po změření obdržíte 15 ti stránkovou formu vašeho výsledku včetně fotografií. (formát PDF, nebo barevná tiskárna), rozšířený popis jednotlivých čaker a práce s nimi + výklad a dále výklad Vašeho základního horoskopu s určením tzv. “Karmického životního úkolu” aneb smyslu Vašeho života. Výklad získáte osobně a následně ve formě nahrávky v audio souboru, který Vám bude zaslán následně přes službu www.uschovna.cz .

Měření lze objednat mailem na adrese  astrolog(zavináč)astrosfera.cz

Prosím počítejte s dostatečným časovým předstihem!

Zadejte svůj mail, jméno a příjmení a my Vám ZDARMA jako dárek pro Vás, zašleme elektronickou knihu se zásadními poznatky a rady pro oblast partnerských vztahů. Další informace – pod tlačítkem “Odeslat”.

Další informace naleznete níže – pod tlačítkem “Odeslat”.

Co je to Aura?

Aura aneb bioenergetické pole

Výraz aura pochází z řeckého avra, což znamená vánek nebo vzduch. Už před mnoha tisíci lety si jasnovidci a citliví jedinci všimli, že kolem člověka se rozprostírá jakýsi vejčitý barevný obal obsahující všechny barvy spektra, který se neustále pohybuje a mění podle naší nálady, emocí, fyzického, či duševního stavu.

Trocha historie

Pravděpodobně nejstarší vyobrazení aury lze spatřit na jeskynních malbách ve Val Camonica v severní Itálii. Jsou zde vyobrazeny postavy z nichž některé mají kolem hlavy plameny.

V Bibli nalezneme alespoň tři zmínky o něčem co mohlo být aurou . Ve starém Egyptě, Řecku, Římě a Indii byli duchovně nejvyspělejší lidé zobrazováni se světelným kruhem kolem jejich hlavy, upozorňujícím na jejich posvátnost. V křesťanských a zejména katolických textech se aura zmiňuje poměrně často.

V 16.století švýcarský lékař Paracelsus (1493-1541) popsal auru jako ohnivou koluli s tím, že životní síla není v člověku uzavřená, ale září kolem něj jako svítící obal. V roce 1845 rakouský vědec baron Karl von Reichenbach (1788-1869) zjistil, že některé citlivé osoby jsou schopny vidět vyzařované světlo z konečků prstů. Popisovali je jako plamínky. V roce 1908 anglický lékař Walter J. Kilner (1847-1920) objevil, že lidskou auru lze sledovat přes desku obsahující dicyanin, barvivo vyráběné z uhelného dehtu. Následnými pokusy při sledování aury nemocných a zdravých pacientů dospěl k názoru, že je schopen přesně odlišit auru člověka nemocného a zdravého. V roce 1939 ruský elektrotechnik Semjon Davidovič Kirlian (1898-1978) souhrou náhod přišel na to, že fotografuje auru. Následně jim sovětská vláda umožnila bádání ve vědecké laboratoři. Dr. Thelma Mossová (1918-1997) zkoumala na neuropsychiatrickém oddělení Kalifornské univerzity korelaci mezi emočním stavem subjektů a barevnými paprsky které na Kirlianových fotografiích vyzařovaly z jejich prstů. A zjistila, že lidé prožívající silné emoce mají kolem prstů červeně zbarvenou korónu, ale lidé uvolnění mají korónu modré barvy. Fascinující zjištění přišlo, když najednou fotografovala prsty dvou lidí. A zjistila, že pokaždé zmizela koróna jednoho ze subjektů. Z toho odvodila, že energetické pole jednoho člověka (charisma?) může zastínit či potlačit energetické pole člověka druhého.

Koncem minulého století britský homeopat Harry Oldfield vytvořil vlastní systém, který nevytváří fotografie aury jako takové, ale elektronicky snímáním elektrického pole těla, jej převádí do odpovídajících barev.

Přibližně v té samé době v Americe tým vědců  pod vedením Guy Cogginse vyvinul pro potřeby NASA obdobný přístroj, pod názvem Aura Cloud. Jeho poslední verze již dokáže auru zobrazit ve 3D provedení, změřit ji včetně funkčnosti tzv. čaker a analyzovat ji.

Co je to aura?

Podle slovníku je to pole elektromagnetické energie, jež obklopuje všechny živé bytosti.

Aura běžného člověka je barevná, přibližně vejčitého tvaru a ve všech směrech dosahuje 2,5-3 m od těla.

Aura obsahuje všechny barvy spektra.

Aura novorozence je téměř bezbarvá. Ve věku tří měsíců má stříbřitý nádech. Stříbrná se postupně mění v modrou –symbolizuje vývoj inteligence, ve stejném období se kolem hlavy začíná objevovat žlutá mlha, naznačující začátek myšlení. Aura se s vývojem dítěte také vyvíjí.

Aura  je pro běžného jedince neviditelná. Díky nové generaci měřících přístrojů, které převádějí vyzařovanou energii na barvu, má nyní každý schopnost svou auru spatřit.

O barvách

Barva je vlastností světla a je elektromagnetickým vlněním. Každá barva má nějakou vlnovou délku s různou frekvencí. Nejdelší vlny a nejpomalejší frekvenci má barva červená, nejkratší vlnovou délku a nejrychlejší frekvenci má barva fialová (nachová) – viz obrázek viditelného spektra níže.

Vysvetleni vibraci

Tradiční významy barev aury

ČERVENÁ:  životaschopnost, smyslnost, tělesnost, materiálnost, ambice, emoce, agrese
ORANŽOVÁ:   emoce, zdraví, spolupráce, optimismus, přátelskost, vstřícnost, takt
ŽLUTÁ:  myšlení, fantazie, tvořivost, komunikace, intelekt, analytické schopnosti, trpělivost
ZELENÁ:  srdečnost,  svědomitost, přírodnost, sociálnost, hojivost, tvrdohlavost, praktičnost
MODRÁ:  moudrost,  upřímnost, svobodomyslnost, čestnost, laskavost, intuice, loajálnost
INDIGOVÁ:  starostlivost, péče o jiné, humanitárnost, citlivost, filosofování, tolerantnost FIALOVÁ:  duchovnost, intuice, učitel, jasnovidnost, charisma, citlivost, dokonalost

Těch barev – odstínů je mnohem více, ale toto jsou ty základní.

Aura kromě toho, že odráží vnitřní stav člověka, funguje jako energetický štít, chránící tělo před nemocemi a negativními energiemi. Můžeme si to představit tak, že aura nás chrání podobným způsobem, jako atmosféra chrání zemi. Pokud jsou v auře trhliny, je to podobné, jako když jsou v atmosféře ozónové díry. Tělo pak je mnohem zranitelnější a náchylnější k nemocem.

Kromě aury,  jsou v těle neviditelná energetická centra, jimž se říká čakry.

Jsou to místa, kterými do těla vstupuje vše oživující kosmická energie, která je také nazývána v Číně Čchi, v Indii Prána nebo v Budhistických zemích Tao.

Tato energie vstupuje do těla mnoha místy. Ale sedm je hlavních – ukazují na ně takové ty barevné sloupce od těla směrem k okrajům aury – viz obrázek níže.

Aura Milana Gelnara po ranním cvičení v trávě naboso, koupeli a meditaci tamtéž

Aura Milana Gelnara po ranním cvičení v trávě naboso, venkovní studené koupeli a meditaci tamtéž

Čakra v sanskrtu znamená kolo. Vstupující jemnohmotná energie, je důmyslným systémem neviditelných kanálků, jimž se říká meridiány, rozváděna do celého těla. Čakry jsou jakési ventily skrze něž proudí energie. Pokud jsou čakry nějakým způsobem zablokovány a omezeny, pak tělo nedostává potřebnou energii a není náležitě vyživováno. Následně je také oslabováno vyzařování aury.

Každá čakra má své jméno a vstupuje do ní otáčející se pro lidské oko neviditelný vír energie, který má různé barvy. Ty jsou vztaženy k jednotlivým čakrám.

První čakře odpovídá barva červená, druhé oranžová, třetí žlutá, čtvrté zelená, páté světle modrá, šesté tmavě modrá a sedmé fialová.

Koncepce čaker je stará tisíce let. Většinu z toho co o nich víme, můžeme nalézt již v hinduistických Upanišádádch (asi 900 – 400 l.p.n.l.. Přestože tento systém je znám již tisíce let, vědci se jím začali zabývat až 70 letech minulého století. Jedním z nejvýznamnějších byl Dr. Hiroši Motojama, jenž prováděl pokusy s cílem potvrdit nebo vyvráti existenci čaker. Výsledky svých výzkumů pak zveřejnil v knize, jež existenci čaker potvrdila. S podobnými výsledky pak přišla Dr. Valerie Huntová na Kalifornské universitě v Los Angeles. Jinými postupy, potvrdila totéž.

Potvrdili tak, to co bylo známo po celá tisíciletí. Čakry jsou rozmístěny podél páteře a číslovány jsou zespod těla směrem nahoru. První čakra se nachází v prostoru mezi řitním otvorem a pohlavím, druhá čakra těsně pod pupkem, třetí čakra nad pupkem, čtvrtá v prostoru mezi lopatkami ve výši srdce, pátá v krční jamce, šestá v oblasti mezi obočím v prostoru „třetího oka“ a poslední sedmá na temeni hlavy.

K čemu je dobrá znalost své aury?

Odpověď je stejná, jako na otázku – „K čemu je dobré zrcadlo?“. Znalost aury a funkčnosti čaker, člověku umožňuje podívat se do zrcadla svého vnitřního stavu a v případě, že není něco v pořádku, sjednat nápravu. Stejně jako lze u těla zvýšit fyzickou kondici, stejně tak lze zvýšit sílu a kvalitu jeho vnitřního vyzařování. Metod a nástrojů na to je celá řada. Pokud to člověk udělá, pak bude nejen zdravější, vyrovnanější, harmoničtější, ale také si zvýší své charisma. A to jistě za to stojí!

Ukázky barev aury

Na základě měření více než 1 000 lidí, jsem udělal analýzu a níže uvádím typické ukázky barev aury lidí žijících běžným světským materiálním životem a lidí, kteří se naplno věnují duchovním praktikám nebo mají napojení na věci mezi nebem a zemí – viz obrázky níže
s informačními popisky o koho jde.

Aura úspěšného podnikatele

Aura úspěšného podnikatele

Aura náhodného zvědavého

Aura náhodného zvědavého

Aura muze vyrabejiciho orgonity

Aura muze vyrabejiciho orgonity

Aura Amazonskeho Samana

Aura Amazonského šamana

Aura damy co dela automaticke pismo

Aura damy co dela automaticke pismo

Aura Mága

Aura mága – potomka sibiřských šamanů

Aura aneb bioenergetické pole – názorná videa

Odkaz na první část rozhovoru o Auře, čakrách, astrologii a Hvězdné cestě – pro TV Relax – klikni ZDE

Odkaz na druhou část rozhovoru o Auře, čakrách, astrologii a Hvězdné cestě – pro TV Relax – klikni ZDE

Nově k 2.11.2016 pokračování rozhovoru v TV Relax na téma – ZKUŠENOSTI Z FOCENÍ AURY A MĚŘENÍ ČAKER

Odkaz na první část rozhovoru o Zkušenostech z focení Aury, čaker, astrologii a Hvězdné cestě – pro TV Relax – klikni ZDE

Odkaz na druhou část rozhovoru o Zkušenostech z focení Aury, astrologii a Hvězdné cestě – pro TV Relax – klikni ZDE

Jste znám především jako profesionální astrolog. V poslední době se ale prezentujete především jako průvodce v projektu Hvězdná cesta. Nyní, ale také jako někdo, kdo lidem zprostředkovává možnost uvidět svou vlastní auru a změřit, jak pracují jejich čakry. Jak k tomu vůbec došlo. Proč se tak děje?

Ano je to tak. Zjistil jsem totiž, že prozradit lidem co mají vepsáno ve svém horoskopu, jaké jsou jejich předpoklady pro partnerské vztahy, kariéru, zdraví, jaký je jejich „Karmický životní úkol“ atp. , to zdaleka nestačí. Lidé, když se to dozvědí, řeknou – „Fajn, ale co dál? Co udělat proto, aby život byl šťastnější, spokojenější, zdravější?

Takže jsem dal dohromady „Hvězdnou cestou“. To je 12-týdenní ucelený zážitkovo – naučný systém, šitý zájemcům přímo na míru. Na základě jejich horoskopu jim dávám konkrétní návody a informace, jak a kterak se svým životem cíleně pracovat. Dělím se o to nejlepší, co jsem za více než 30 let své praxe v ezoterice, astrologii a podnikání nashromáždil a na vlastní kůži vyzkoušel. Dávám tak k dispozici jen to, co vím, že opravdu funguje a má hodnotu!

Kolik lidí už vaši Hvězdnou cestou prošlo a s jakým výsledkem?

Hvězdnou cestou od počátku roku prošlo již několik desítek lidí. Od všech, mám jen ty nejlepší reference. Všichni, kdož ji vzali opravdu vážně, se netají velkou spokojeností a poznáním, že se jim život výrazně změnil k lepšímu. Více je možné zjistit na www.hvezdnoucestou.cz . Teď jste ale přišel s tím, že nabízíte focení jejich Aury a měříte funkčnost čaker. Jak to s astrologiií a Hvězdnou cestou souvisí? Souvisí to tak, že dobrý vnitřní pocit z toho co člověk dělá je sice fajn, ale také touží po nějakém konkrétním vědeckém potvrzení. Nejlépe ve formě nějakého měření, názorných grafických výstupů, analýz atp..

A právě pro tyto účely se velmi hodí unikátní přístroj Aura Cloud 3D, jež nyní máme k dispozici. Jeho předchůdce byl vyvinut týmem amerických vědců pro potřeby NASA. Základy tomuto fenoménu dal geniální vynálezce Nikola Tesla, jež údajně již v roce 1891 pořídil první fotografii aury. Aura Cloud 3D je v současnosti nejmodernějším komerčním zařízením tohoto druhu. Díky tomu, že je to jen několik měsíců starý model, je pravděpodobné, že je zatím jediným v ČR. Přístroj umí fotit auru, měřit a zobrazit funkčnost čaker a to vše v provedení 3D.

Tento špičkový diagnostický přístroj, pak umí vše změřené také analyzovat a písemně vyhodnotit. Měřený jedinec se tak dozví nejen jak na tom z pohledu aury a čaker je, ale také jak se v případě, že na sobě začne pracovat, jeho hodnoty cíleně proměňují k lepšímu. Ze své osobní zkušenosti vím, že je to skvělý motivační nástroj, který ve svém důsledku přináší lepší zdraví, větší spokojenost a kvalitu žití …

Co to vůbec ta Aura je?

Aura nebo také vědecky energetické biopole, je jakýsi obal, který obklopuje každý živý organismus. Je to prostor s elektrickým nábojem, který dnes již vědci dokážou měřit. Moderní věda tak potvrzuje, to co již dávno tvrdili citliví jedinci a zobrazovali např. malíři jako svatozář, že okolo každého živého organismu se nachází prostor, jež je tvořen energetickým vyzařováním organismu.

Výzkumu v oblasti bioenergetických jevů se věnuje množství specializovaných pracovišť v USA, Rusku, ale i jiných vyspělých zemí. Díky tomu, za posledních několik desítek let, tak vědci nashromáždili množství vědeckého materiálu.

Způsob shromaždování v nejvíce známé praxi znamená, že se z rukou pomocí speciálního přístroje nasnímá elektrická aktivita organismu. Ta se následně převede do digitální obrazové formy. Vznikne tak barevně zpracovaná podoba Aury. Ta svým tvarem připomíná vajíčko okolo měřeného organismu. Aura nebo-li energetický obal, pak obvykle sahá od 10 – 40 cm od povrchu těla.

O čem tato fotografie Aury vypovídá – co z ní lze vyčíst?

Vzhledem k tomu, že vědci vysledovali, že úroveň aktivity organismu vždy odpovídá jeho zdravotnímu stavu a rozpoložení, dokáže člověk znalý principů čtení z aury, vyčíst o měřeném člověku velké množství důležitých informací.

K těm podstatným patří zejména jeho zdravotní stav, momentální duševní rozpoložení, emoce, nálady, myšlenky, postoje, duchovní podstatu jedince atp.. Dá říci, že odráží celkový stav ducha a těla člověka.

Obvykle pak platí, že aura zdravého člověka má jasné, teplé a syté barvy. Aura člověka, jehož trápí nějaké choroby či jiné negativní záležitosti, pak mají temnější a šedivější odstíny a barvy.

Člověk šťastný, zamilovaný, nadšený atp. má auru větší a barvy jásavé, člověk vyčerpaný, nemocný, zklamaný atp., má auru menší a barvy méně výrazné mnohdy s šedivými tóny. Tmavé skvrny pak obvykle znamenají možnost nějakého zdravotního problému.

O čem konkrétně vypovídají barvy v auře člověka?

Kromě velikosti a jasnosti aury, mají právě barvy tu největší vypovídající schopnost. Ve výkladu se vychází z tradičních významů hlavních barev a celé řady barev vedlejších. Jen namátkou popíši význam několika nejdůležitějších

Barva Význam

Červená – vitalita, tělesnost, fyzičnost, energie
Oranžová – družnost, smyslnost, emoce, zdraví
Žlutá – inteligence, myšlení, tvořivost, optimismus
Zelená – vyváženost, harmonie, léčitelství, vztah k přírodě, láska k bližnímu
Modrá – starostlivost, moudrost, citlivost, učitel
Fialová – duchovnost, jasnovidnost, schopnost napojování se

Hovořil jste také o čakrách – co to je?

Čakry jsou již dávno známy z učení jógy. Jsou to neviditelná energetická centra na těle člověka, skrze něž člověk do sebe přijímá životadárnou kosmickou energii. Ta je rovněž našimi smysly neviditelná. Je to energie, které Číňané říkají Čchi. Právě díky ní mohou všechny živé organismy existovat. Těch základních energetických center je 7 a svým tvarem připomínají něco podobného jako je vír vody, který důvěrně známe třeba z odtékající vany. Dá se říci, že čakry pracují jako distribuční centra energie, kterou do sebe vtahují z prostředí kolem nás. Energii shromažďují, zpracovávají a prostřednictvím tzv. meridiánů nebo-li opět našimi smysly neviditelných energetických kanálů, rozesílají dále po celém těle. Jejich správná činnost pak zajišťuje správnou funkci vnitřních orgánů a žláz.

Pokud jsou čakry zablokované, projevuje se to našimi sklony ke zdravotním problémům a to jak tělesným, tak i psychickým. Ovlivňují náš elán, energii, vitalitu a další vlastnosti funkčnosti těla.

A ten přístroj dokáže nějak ty čakry změřit?

Ano dokáže je nejen změřit, ale také graficky znázornit a následně vyhodnotit. Člověk tak dostává do rukou něco s čím následně může pracovat. Opakovaným měřením pak může zjišťovat, zda to co si v životě nastavil, je správné, zda jeho tělo funguje lépe a směřuje tak k trvalému zdraví, pohodě a spokojenosti.

To vše co nyní nabízíte tedy vytváří ucelený funkční systém?

Ano. Z horoskopu lze vyčíst jaký člověk úkol a potenciál. Hvězdná cesta učí jak s tím potenciálem pracovat, tak aby vše šlo k lepšímu a přístroj Aura Cloud zobrazuje, měří a vědecky vyhodnocuje jak na tom člověk je a jak případné aplikované dovednosti z Hvězdné cesty jedinci prospívají. Jedno tak navazuje na druhé a vzájemně se podporuje!  Po osobní zkušenosti a dlouhém rozvažování, jsme se zde na Astrosféře rozhodli, zainvestovat a nabídnout svým klientům, novou službu – Měření a focení AURY aneb bioenergetického pole člověka a to pomocí žhavé novinky – zobrazení měření ve 3 D – provedení.

Člověk tak má možnost mít opravdu skvělý zážitek který mu umožní pomocí nejmodernější, špičkové techniky, nahlédnout na samotnou energetickou podstatu fungování jeho těla – potažmo duše. Vidět tak na vlastní oči to, co materialisté dlouhá léta popírali a co se nakonec ukázalo jako fascinující realita.

A jak to funguje možno zkráceně vidět na tomto videu Ze scaneru připojeného k počítači na něž přiložíte levou ruku, počítač za pomoci speciálního programu vyčte a zobrazí vaši auru. Mimo jiné také to, kde jsou v těle problémy. To naznačují takzvané čakry – sedm energetických vírů rozmístěných podél páteře.

Jak vypadá zobrazení, to opět lze ve zkrácené verzi vidět na tomto videu

Přístroj patří americké NASA, která jej vyvíjela čtyřicet let. V současnosti tento přístroj NASA používá, při testování lidí ve vrcholových pozicích. Přístroj přesně zjistí, jestli je člověk energický, láskyplný, tvořivý, intuitivní, zda je v pohodě, nebo má nějaké potíže.

Přesně to by měla umět ukázat aura – energetický obal obklopující člověka, který někteří lidé a konkrétně tento přístroj vnímají jako soubor barev, z nichž jedna je dominantní. Co přístroj dokáže
1. Zobrazí v 3D provedení pohybu barvy aury – více klikni na celý článek

2. Zobrazí jednotlivé čakry v pohybu jejich pulzování, které převede do grafické podoby

3. Emotiometrem změří rozpoložení jedince v daném okamžiku měření (možnost tréninku a nácviku vědomého zklidňování a pozorování okamžitého účinku)

4. Po ukončení měření vše vyhodnotí a vytvoří 15 ti stránkový komplet, včetně popisu, výsledků, vysvětlení a fotografií aury, čaker a emotiometru) Při měření, které trvá dle přání v rozmezí od 1 – 15 min. máte možnost vše pozorovat v pohybu a barevném 3D provedení (jedinečný zážitek)

Už máte možnost znát barvu své aury a funkci jednotlivých čaker

Z vědeckého hlediska lze změřit elektromagnetické pole v blízkosti naší kůže Vnější energetické pole lidského těla se dá popsat jako aura. Aura je energie, která obklopuje všechny živé bytosti. Je barevná a podle jejího zabarvení můžeme říct, jaké rysy má dotyčný člověk, jaké má předpoklady, schopnosti, zdravotní stav.

Cena jednoho měření je odlišná podle toho, kde měření probíhá. Pozor! Měření na nejrůznějších ezoterických akcích, je výrazně nižší a široké veřejnosti tak velmi dobře přístupná!

Níže jsou uvedeny ceny mimo ezoterické akce – tedy měření a focení individuální v rámci našeho domova.

Cena jednoho měření je 999 Kč – varianta A

Po změření obdržíte 15 ti stránkovou formu vašeho výsledku včetně fotografií. (formát PDF, nebo barevná tiskárna), rozšířený popis jednotlivých čaker a práce s nimi

Doba měření 20 – 30 min

Cena jednoho měření s výkladem Karmického životního úkolu je 1 499 kč – měření varianta B

Po změření obdržíte 15 ti stránkovou formu vašeho výsledku včetně fotografií. (formát PDF, nebo barevná tiskárna), rozšířený popis jednotlivých čaker a práce s nimi + výklad a dále výklad Vašeho základního horoskopu s určením tzv. “Karmického životního úkolu” aneb smyslu Vašeho života. Výklad získáte osobně a následně ve formě nahrávky v audio souboru, který Vám bude zaslán následně přes službu www.uschovna.cz .

Měření lze objednat na telefonu – 737 382 484 nebo mailem na adrese  astrolog(zavináč)astrosfera.cz

Prosím počítejte s dostatečným časovým předstihem!

Zadejte svůj mail, jméno a příjmení a my Vám ZDARMA jako dárek pro Vás, zašleme elektronickou knihu se zásadními poznatky a rady pro oblast partnerských vztahů. Další informace – pod tlačítkem “Odeslat”.

Další informace naleznete níže – pod tlačítkem “Odeslat”.