Jak vzít osud do svých rukou ?

O astrologii se právem říká, že je to královská esoterická disciplína. Mnoho lidí pak má utkvělou představu, že je to něco, co se dá jen stěží naučit a dělat ji mohou jen vyvolení.

Není to už tak tak docela pravda. Zakousnout se do “Jablka poznání” a naučit se astrologii může skoro každý! Stejně jako malovat pro vlastní potřebu může každý, ale jen někdo se tím může živit, stejně tak se lze pro vlastní potřebu naučit i astrologii. Kdysi to bylo problematické, ale dnes v době počítačů a internetu, je tomu docela jinak.

To co bylo na celé astrologii v minulosti nejtěžší – přesně spočítat postavení nebeských těles, dnes hravě zvládají počítačové programy, z nichž některé jsou dokonce zadarmo, a stačí se tak pouze naučit principy výkladu a pustit se do práce.

Výtečné pak je, že ty principy nejsou nikterak složité a dokáže se je naučit takřka každý, kdo umí alespoň trochu ovládat výpočetní techniku a má zájem o tuto oblast vědění.

Protože ne každý je z velkého města, kde je větší pravděpodobnost, že existuje nějaká astrologická škola, připravil jsem pro případné zájmce originální, zajímavé a velmi schůdné řešení.

Rozhodl jsem se každou výukovou hodinu své Školy praktické astrologie pomocí profesionálních kameramanů zachytit na video – DVD – nyní již na flash disk.

Každá hodina tak je pro případné zájemce za úplatu k dispozici a to včetně výukové knihy  Sluneční znamení – vydalo nakladatelství Grada.

K dispozici je  kompletní balíček pro začátečníky – Astroškola 1 (obsahuje 6 cca dvouhodinových video – DVD a knihu Sluneční znamení s výukou základů astrologických dovedností a znalostí – viz video ukázka na těchto stránkách – klikni na “Celý článek” – viz níže (pozor ukázka je určena pro potřeby internetu – tedy kvalita obrazu je nižší. Při přehrávání v DVD přehrávači je už pak kvalita zase špičková).

A pro pokročilé je k dispozici další kompletní balíček Astroškola 2 (obsahuje 12 cca dvouhodinových video DVD (nyní na flash discích) a velkou knihu Astrologie v obrazech .

Pro bližší informace napište mail na adresu strolog(zavináč)astrosfera.cz – viz kontakty výše.