Přeji krásné červnové dny :-),

přibývající Luna bude i celou středu procházet vodním znamením Štíra. A celý čtvrtek (od 00:01 hodin) budeme pod vlivem ohnivého Střelce.

Ve středu stále ještě vylučování a pohlavní orgány. Také bychom vždy v daném elementu mohli myslet a posilovat bytosti vody, vzduchu, země a ohně.

Abychom nebrali jako samozřejmost, že voda se dá pít, vzduch se dá dýchat, ze země rostou rostliny a oheň že hoří a zahřívá nás. My lidé vystupujeme jako tvůrci celého vesmíru, ale jsem jen jeho součást, chybí nám pokora a vděčnost. Takže ve středu děkujte a vnímejte VODU. I my se skládáme ze 70% z vody a protože vše jsou spojené nádoby, tak pokud znečišťujeme vodu kolem sebe, znečišťuje se i ta “naše” voda v nás. Bez vody vydržíme maximálně 4 dny :-(.

Často se zabýváme “hloupostmi”, máme pocit, že se zboří svět, když o nás ta dotyčná řekla, že…, nebo že naše dítě doneslo špatnou známku, nebo když se zdražilo máslo, nebo když “naši” prohráli fotbal,……. Ale to jsou všechno jen pomíjivé drobnosti. Buďme vděční, že to všechno můžeme prožívat, víc děkujme, víc se usmívejme a víc “vracejme”-pomáhejme.

Čtvrtek bude ve znamení ohnivého Střelce. Energie bude v pánevní oblasti – křížová kost, kostrč, kyčle, hýžďové svaly, pánev, stydká kost apod. Luna ještě přibývá, tak mažte kostivalovou mastí, ať se to “vpíjí”. Na kyčelní klouby je dobrý kostival s kafrem. Také nezapomeňte na sed ve dřepu, ať se nám srovná kyčelní napojení, ale i bedra.

Problémy s kostmi a klouby máme, pokud cítíme křivdu – jak již víte :-). Takže se uvolněte, nadechujte a vydechujte lehkost, pusťte se starých křivd a uleví se vám.

Mějte krásné dny a zkuste oceňovat a s vděčností přijímat to, co máte a nestěžovat si na to co nemáte :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)