Přeji krásný pondělní den :-),

přibývající Luna bude v pondělí v 11:47 hodin přecházet ze vzdušných Vah do vodního znamení Štíra.

Dopoledne ještě případně “dožeňte” pitný režim. Zacvičte si “kleště” z orgánové sestavy a poděkujte svým ledvinám, že vám čistí krev a tak celé tělo.

Štír na těle odpovídá za vylučování a pohlavní orgány. Takže pokračujte v pití dostatečného množství vody, aby vaše vylučování mohlo probíhat “hladce” :-). Nezadržujme emoce, situace, věci,… nic. Nelpěme na věcech ani rituálech, vše je v pohybu a bychom toho měli být součástí. Každý z nás se mění a to, co ho bavilo a vyhovovalo ve 20 letech, už mu nemusí vyhovovat ve 40 letech. Je důležité si to uvědomit a PUSTIT. I had se vysvlékne z kůže, která mu už je malá. Nemůžeme zůstávat ve “staré kůži”, stahuje nás :-(.

A vylučování je jedním z kritérií, podle čeho poznáme, jak na tom jsme. Průjem ani zácpa pro nás nejsou plusové body :-(.

Pohlavní orgány patří ke 2. čakře, které odpovídá mimo jiné i tvořivost, sebeúctě a vina. Máte problémy s vaječníky, prostatou,… přemýšlejte, co z těchto témat se vás týká, čím se oslabujete?

Doma zalijte pokojové rostliny a ty nejžíznivější dolévejte až do středečního podvečera. Ve středu večer, než půjdete spát, přebytečnou vodu z misek odlijte. Pokud zapomenete, tak ve čtvrtek ráno.

Na zahradě se věnujte rostlinám na list. Můžete sekat trávník, pokud chcete aby houstl a rychleji rostl.

Plán týdne:

út, st – Štír – vylučování, pohlavní orgány; zalévání, listy

čt, pá, so – Střelec – pánevní oblast, bedra, kyčle; péče o rostliny na plody

pá – Úplněk ve 14:12 hodin – vnímavost, citlivost, naslouchat, duševní hygiena, půst,…..

so, ne – Kozoroh – péče o kůži, klouby, kosti, nehty – kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže apod.; pozor na kolena.

Mějte příjemný začátek týdne. Nastavte si pohodu v sobě, usmívejte se i nad situacemi, kdy by se vám chtělo brečet nebo řvát. Protože opotřebováváte pouze svoji nervovou soustavu. Úsměvem překonáváme gravitaci a zpomalujeme tím stárnutí :-).

Tak se usmívejte, ostatní si možná budou myslet, že jste se zbláznili, ale bude jim s vámi lépe, než když budete nadávat nebo brečet :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)