Přeji krásné víkendové dny :-),

přibývající Luna bude celý pátek procházet zemským znamením Panny, v sobotu a v neděli budeme pod vlivem vzdušného znamení Vah.

Pátek – Panna – střeva – sázení :-). Užijte si ještě zahrádku a pečujte o svá střeva.

Nezapomínejte i pít dostatek vody. Pokud pijeme málo ani střeva nemají dost tekutin na odvádění “odpadu”. Když zapojíme selský rozum a dáme na své pocity, tak svému tělu přestaneme ubližovat. Víme, nebo aspoň tušíme, co nám nedělá dobře a co potřebujeme :-). Tak přestaňme mávat rukou nad tím, co nám ubližuje a přestaňme to dělat.

Na zahrádce stále sázejte, přesazujte, sejte, vše by mělo dobře zakořenit.

Panna je také vhodná na péči o vlasy. V přibývající Luně vám bude dobře držet barva a doba Panny je vůbec nejlepší, vlasy jsou “poslušné” :-).

Váhy – sobota, neděle – vzduch, ledviny, močové cesty. V sobotu a v neděli bychom měli pít už povinně :-). A samozřejmě, že ideální je kohoutková voda. Nechte si ji odstát, nabíjejte si ji kartičkami s pozitivními symboly nebo polodrahokamy. V létě (já vím, že ještě není, ale teploty už letní jsou) se pije voda lépe, ale zase bychom ji měli vypít více.

Na ledvinách se projevují naše vztahy. Máte s nimi problém? Pojmenujte své problémy a změňte TO nebo přijměte, jiná možnost pro naše zdraví není. Čím dřív to přijmeme a začneme tak žít, tím nám bude fyzicky lépe. A je důležité pochopit, že přijmout neznamená souhlasit, ale přestat do TÉ SITUACE dávat svoje negativní emoce a tak to ŽIVIT. Některé situace TEĎ nejsou změnit, to všichni víme, tak se ztišme a přijměme. Tím se usadí bahno emocí a voda se zprůhlední a my uvidíme a najdeme cestu Z TOHO VEN.

Cvičte cviky jak na střeva, tak na ledviny.

Ať vám svítí sluníčku na celý víkend a může být i zakryté mraky. Ať vás hřeje ten pocit světla, tepla, bezpečí a lásky zevnitř :-). Pak je jedno, jaké je počasí, usmíváme se ani nemáme důvod, jen tu radost, že tu jsem, že žijeme, že můžeme prožívat, zkoušet, milovat, smát se i brečet. Je to dar života, který máme :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)