Přeji krásné teplé víkendové dny :-),

v pátek nastává Úplněk ve 14:12 hodin a celý den bude působit ohnivé znamení Střelce.

V sobotu bude již ubývající Luna přecházet z ohnivého Střelce do zemského znamení Kozoroha.

Pátek – Úplňkový den – emoce, citlivost, vnímavost X podráždění, výbušnost, agresivita. Můžeme si vybrat :-). Pokud si “nedáme pozor” a nebudeme pozorní a “u sebe”, tak se nám může stát, že bude podráždění a vzteklý. Protože hlavou dnes nic neprotlačíme. Lepší než potlačovat emoce a pocity je využít je. V pátek můžeme slyšet náš vnitřní hlas, který jinak přes hluk naší hlavy neslyšíme :-(.  A to, co uslyšíme, bychom neměli zase někam zasunout, ale brát to jako to DŮLEŽITÉ. Pokud svůj život směřujeme jen tam kam nám velí hlava, šťastní nejsme. Ale pokud se začneme řídit svým vnitřním hlasem, začneme dělat TO, co chceme opravdu MY.

V pátek si opravdu udělejte čas na sebe. Ideální duševní hygiena, otevřít zatuchlé vnitřní šuplíky, vytáhnout kostlivce ze skříně, přiznat sám(sama) sobě pravdu, jak to cítím, proč to cítím, co mi vlastně opravdu vadí,.. jít po nitkách až ke zdroji a pojmenovat to. To je cesta k našemu psychickému a hlavně fyzickému zdraví a pohodě. Omezte jídlo, ať tělo nemusí vydávat zbytečnou energii na trávení a ponořte se do sebe :-).

Mezi 11 a 17 vynechte péči o rostliny, ať je omylem nepoškodíte a neoslabíte. Ale pokud chcete, aby už vám nerostli chloupky nebo se aspoň růst omezil, tak se depilujte nebo holte právě v dané době.

V sobotu budeme již pod vlivem ubývající Luny, ubývání, čištění, vyplavování, odlupování,… dopoledne ještě pod vlivem Střelce – pánevní oblast a stehna :-).

V sobotu odpoledne a v neděli budeme již pod vlivem zemského Kozoroha. Energie tedy bude v kolenou, kostech, kloubech, kůži, nehtech. Užijte si masáže, čistící masky, stříhání nehtů, pedikúru, manikúru, apod.

Na zahradě plejte záhonky, případně se věnujte kořenové zelenině.

Pohodové víkendové dny :-), rozhlížejte se kolem sebe a děkujte, že můžete dýchat vzduch, pít čistou vodu, máte střechu nad hlavou, můžete se na někoho usmát, že můžete chodit apod.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)