Přeji krásný den a omlouvám se za delší odmlčení, občas zlobí technika :-(.

Ve čtvrtek bude ubývající Luna přecházet v 11:19 hodin ze vzdušného Vodnáře do vodního znamení Ryb, kterým bude procházet i celý pátek a sobotu do 18:56 hodin. Zbytek soboty a neděle budeme pod vlivem ohnivého Berana.

Ve čtvrtek před obědem začněte zalévat pokojové rostliny a dolévejte je i celý pátek a sobotu do oběda. V sobotu před spaním vylijte přebytečnou vodu z misek. Opravdu je zalijte třeba 10x, pokud pijí.

Ryby na těle odpovídají za chodidla, máme tady tedy čas masáží, tlakování, hňoucání. Rozhodně je důležité chodit bosky a nebojte se žihadel ani kousnutí mravencem. Vždy to je přesně do toho místa na chodidle, kam to potřebujeme, do TOHO akupresurního bodu. Náhody neexistují :-). Takže se procházejte po trávě, kamínkách, písku, jehličí,…Otužujte svá chodidla, uvolněte je z bot a masírujte akupresurní body.

Jídelníček si pohlídejte, vynechte bílý cukr, chemickou sůl, bílou mouku a samozřejmě rychlosoli a různá “E”. 

Ryby “nafukují” cokoli, tak se snažme, aby se v nás nafukovalo to pozitivní. Pokud nemusíte, nemyjte si vlasy a nestříhejte nehty. Také Ryby nejsou vhodné na uskladňování, vše se rychleji kazí, hnije a plesnivý, tak jahody hned snězte :-).

Děkujte v době Ryb vodnímu elementu, že máme co pít, čím se mít, z čeho vařit, není to taková samozřejmost, za jakou to považujeme.

 Sobota navečer (od 18:56 hodin) a neděle bude pod vlivem ohnivého Berana. Energie se nám tedy vrátí zpět na začátek cyklu, na hlavu :-).

Beran – horní část hlavy. Pozor při sportu, používejte raději helmu :-). Očím prospěje, pokud se budete dívat s nadšením a radostí kolem sebe. Nehodnoťte, neposuzujte, co je fajn a co ne. Snažte se opět objevovat dětský pohled na svět :-).

Pokud máme jakoukoli vadu očí, ukazuje to na naši neochotu vidět “všechno”, je to právě o té selekci, že něčeho se bojíme, něco se nám nelíbí apod. a oči nám toto přání splní. A ten proces zpětný je hodně náročný :-(. Vím, o čem mluvím.

I elementu ohně bychom měli děkovat, většina naší planety tvoří oheň, bez žhavého jádra by naše planeta nevypadala, tak jak vypadá. My planetu víc používáme a zneužíváme a chybí nám pokora. Pokud chceme jako lidstvo přežít, měli bychom to změnit.

Užijte si horké i deštivé dny, oboje je potřeba :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)