Přeji krásný pondělní den :-),

ubývající Luna bude dnes ve 22:54 hodin přecházet z ohnivého Berana do zemského znamení Býka.

Takže nás dnes ovlivňuji stále ještě Beran. Energie je stále ještě v horní části hlavy. Kdo trpí na bolesti hlavy, tak dnes by měl dostatečně pít, uvolňovat krční páteř, ale hlavně si nic nevyčítat. Bolest hlavy totiž souvisí s naším vnitřním tlakem. Nemůžeme naplnit očekávání všech lidí kolem sebe, i kdybychom 100x chtěli. Ani to není náš úkol. Pokud někdo chce, abychom šli doprava a druhý abychom šli doleva, tak se prostě nerozpůlíme. Důležité je, co chci JÁ. Hlava nás často bolí v práci, když chceme být perfektní a dokonalý, všechno stihnout, zvládnout, ale ani to nejde. Dělejte vše, jak nejlépe V DANOU CHVÍLI MŮŽETE. Ale nikdo z nás není robot. Takže bolest hlavy nám ukáže, že na sebe moc tlačíme, že na sebe máme přehnané nároky a naše JÁ to tak nechce :-(.

Plán týdne:

út, st – Býk – spodní část hlavy, krk – nechoďte k zubaři, víc by to bolelo; masírujte si krk; na zahradě sázení a přesazování stromů a keřů

čt, pá – Blíženci – věnovat se dechu, pečovat o ruce

so, ne – Rak – péče o zažívání; zalévání pokojových rostlin; péče o trávník a rostliny “na list”

so – Nov ve 3:33 hodin – večer z pátku na sobotu si udělejte čas na sebe a svoji “duševní hygienu”. Pátek odpoledne a sobotu dopoledne budeme citlivější a vnímavější, využijte toho.

Mějte příjemný začátek týdne, žijte SVŮJ život.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)