Přeji krásné listopadové dny :-),

přibývající Luna bude po oba dny procházet ohnivým znamením Berana.

Na těle bude energie v horní části hlavy – mozek, vlasová část, dutiny, nos, oči,…

Mozek, rozum, mysl by měli být v rovnováze se srdcem, což většinou nebývá. Tak otevřete své srdce a nechte promlouvat oboje. V tyto dny mozek zaměstnejte vymýšlením třeba vánočních dárků pro své blízké, nebo, čím si uděláte radost, nebo co dobrého uvaříte, apod. Ať vymýšlí něco užitečného, a ne strachy z minulosti nebo do budoucnosti.

Oči – brána do duše – nás spojují s okolním světem. Stává se, že se nám nelíbí, to, co vidíme, ale není ideální cesta – NECHTÍT TO VIDĚT. Protože tím si jen “kazíme” oči, lepší je buď přijímat, nebo měnit :-).

Každá buňka našeho těla se regeneruje, obnovuje i buňky v očích, tak když budeme chtít, můžeme se “uzdravovat”. Je ale důležité zapomenout na ustálené “pravdy”, že k určitému věku určité nemoci patří, že se to nemůže zlepšit, že se to musí jen horšit :-(. A to není pravda, my jsem tvůrci svého života a nás naše buňky poslouchají.

Problémy s nosem nás bolí, když nás bolí nadechnutí. Chronická rýma ukazuje na náš potlačovaný pláč – brečíme vnitřně a projevuje se to stálým “vytékáním” z nosu. Když si přiznáme, co se děje, co nás rozesmutňuje, uleví se nám. 

Vylijte z misek od pokojovek přebytečnou vodu.

Mějte krásné podzimní dny :-). 

Páša (pasa.alva@atals.cz)