Přeji krásný, i když podmračený den :-),

již ubývající Luna bude celý dnešní den procházet vzdušným znamením Blíženců.

14 dní čištění, vyplavování, odlupování,… aktivity. Pokud musíte, tak během těchto 14 dní běžte na plánované chirurgické zákroky, teď provádějte čistící kůry jak na sobě, tak kolem sebe :-). 

Blíženci na těle odpovídají za horní část trupu a ruce.

Takže, jak už víte, je to čas čištění těla pomocí dechu :-). Tak toho v tuto dobu využijte. Hluboký nádech do břicha (spodní část plic – okysličení noh a pánev) do hrudníku (střední část plic- okysličení trupu a rukou) a pak nádech pod klíční kosti (horní část plic – okysličení hlavy). A neméně důležitý je hluboký výdech zase ze všech částí plic. Někdo radí vydechovat nejdříve z břich, někdo z krku, udělejte si to tak, jak vám bude vyhovovat :-). Ale výdech by měl být plný, abychom byli po výdechu “prázdní” :-). 

Využívejme dokonalý “prostředek” očisty a regenerace. 

Listopad je měsíc plicV tomto měsíci se projeví nashromážděné strach, deprese, nemožnost se nadechnout :-(. Plíce souvisí se střevy, takže pokud máte zahleněné plíce, tak na tom jsou vaše střeva podobně :-(.

Plicím pomáhá pohyb na čerstvém vzduchu, otevřená komunikace, harmonie mezi přijímáním a dáváním a možnost svobodně se nadechnout :-).

Plusové potraviny – zelenina (zelí, pórek, mrkev, cibule,…) ovoce (jablka, hrušky, švestky,…) sušené ovoce, ořechy.

A až do jara bychom měli vypustit mléčné výrobky, zahleňují :-(.

Plán týdne:

út – Blíženci – dech a ruce

út, st, čt – Rak – trávení; umývání, praní, zalévání

čt, pá, so – Lev – meditace, otevírání “srdce”, péče o páteř

so, ne – Panna – očista střev; přesazování.

Slunce už je často schované, tak musíme “zapínat” to svoje uvnitř sebe :-). A první krok je ten úsměv :-). Když otevřeme své srdce, nemusíme se bát, že nám uteče naše “teplo”, čím více záříme, tím více se nám záře a teplo vrací. Hodně rozsvěcujte svíčky a používejte aroma olejíčky do lampiček. Dopřávejte si věci a situace, které vám dělají dobře:-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)