Přeji krásný podzimní den :-),

ubývající Luna bude celý dnešní den procházet vodním znamením Raka.

Rak na těle odpovídá za trávení a prsa. Tak si aspoň dnes dopřejte klidné, rozvážné stravování. Dopřejte si čas na výběr jídla i čas si ho v klidu sníst. Je to důležité.

Problémy s trávením máme, když něco ve svém okolí nemůžeme “strávit”, něco nebo někdo, nám “leží v žaludku”. Ničí to jen nás, uvolněte to, rozpusťte to, připusťte si to a nedržte. Souvisí s tím problémy se žaludkem i žlučníkem :-(.

Žaludek také “schytá” naše dlouhodobé strachy a stresy. Musíme umět po stresu zrelaxovat, uvolnit se. A i se strachem bychom se měli naučit pracovat. Řekla bych, že to je velké téma. Každý z nás se něčeho bojí, každý z nás někdy zažívá návaly paniky. Každý z nás má někdy pocit, že je pod vodou a nevidí způsob, jak se dostat nad hladinu. Je to přirozené i tento pocit jsem si sem, do hmotného těla, přišli zkusit. Ale důležité je si uvědomit, že to je jen pocit. Když se na ten strach podíváme zvenku, srovnáme si, čeho se bojíme, často přijdeme na to, že se bojíme něčeho, co NENÍ. Je to jen obraz v budoucnu, který by mohl nastat. Když pracujeme s tím obrazem, změníme ho nebo “otevřeme” vnitřní důvěru v život, v ochránce, ve vedení, ve vnitřní sílu a lásku,…. strach se najednou rozpustí :-).

Je to taková hra a my si můžeme hrát a pak i naše zažívání bude fungovat tak, jak má :-).

Doma zalijte pokojové rostliny a využijte vodu na praní, mytí, čištění :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)