Přeji krásný podzimní den :-),

přibývající Luna bude celý den procházet vodním znamením Ryb. Ryby na těle odpovídají za chodidla. Tak masírujte, hňoucejte, pečujte o ně. Rozmazlujte chodidla, a tím rozmazlujete sebe :-). Je to o harmonizaci, nabíjení, uhlazení, ….. 

Čas, který věnujeme sobě je ten nejdůležitější. Můžeme ostatním dávat jen to, co sami máme. Tak čerpejte do sebe, dělejte si radost, objevujte štěstí, nabíjejte se z přírody. A pak můžete obdarovávat svojí láskou radostí, štěstím druhé :-).

Užijte si chvilku se sebou a se svými chodidly :-).

Pohlídejte si jídelníček a vynechte jedy, aby se ve vás zbytečně nebobtnaly a neukládaly. Jezte hodně zeleniny a ovoce, stále je ještě čerstvé. Vynechte polotovary, uzeniny s rychlosolemi, bílou mouku,…. Použijte svůj selský rozum a sebelásku :-).

Můžete si projet cviky z orgánové sestavy. A ty, které budou “drhnout” vám ukáží slabý meridián, ten, který potřebuje pročistit, doladit, doplnit energii.

Plán týdne:

st, čt, pá – Beran – horní část hlavy, pečovat, nepřetěžovat 🙂

pá, so, ne – Býk – spodní část hlavy a krk –  ne zubař, ano masáže 🙂

so – Úplněk v 6:26 hodin – z pátku na sobotu bude Úplňková noc, meditace, relaxace, duševní hygiena, tanec, sauna, bubnování,…… 

ne – Blíženci – horní část zad a ruce – dechová cvičení :-).

Mějte příjemný den, užijte si každou chvilku a buďte TEĎ A TADY. 

Páša (pasa.alva@atlas.cz)