Přeji krásný středeční den :-),

přibývající Luna bude v 17:21 hodin přecházet z vodních Ryb do ohnivého znamení Berana.

Většinu den budeme ještě pod vlivem vodních Ryb. Myslete tedy a pečujte o svoje chodidla. Není ideální chodit bosky, o to více se jim musíme věnovat mechanicky :-). Já mám znamení Ryb ráda, masáž chodidel je moc příjemná i přešlapování po podložce s hroty. A navíc mám pocit, že můžu dohnat, co jsem během měsíce zanedbala. Také vůbec nemusíme vědět, kde je jaký bod, jaký meridián. Je to prevence i první pomoc.

Pokud se vás “chytá” chřipka, nebo nastydnutí mačkejte si bod na vnitřní straně chodidla v oblouku nártu. Takový bod se v tuto dobu opravdu hodí. Zkuste si ho najít :-).

Chřipky nás v tuto dobu přepadávají, protože nám chybí sluníčko, teplo, světlo a podvědomě máme chuť nevylézt z postele. A když si to přejeme moc, tak vypne naše imunita, aby nám splnila naše přání :-).

Tak si občas zalezte do postele jen tak a trochu si pohovte a zalenošte. Luna přibývá, tak máme odpočívat. Nedávejte si žádné velké úkoly v tuto dobu, opravdu více odpočívejte.

Dopoledne dolijte nejžíznivější pokojovky, ale před 18 hodinou misky vylijte.

Navečer budeme pod vlivem ohnivého Berana. Energie vystoupá opět na vrchol hlavy a bude 28 dní pomalu ” stékat”. Dejte si pozor na svoji hlavu. Stane se nám úraz, pokud v sobě máme skrytou agresi. Něco nás štve a mi to v sobě potlačujeme a “vytvoříme papiňák” :-(, který pak bouchne. A bouchnout může právě tím, že si něco zlomíme, naštípneme, prorazíme :-(.

Ti kdo trpí bolestmi hlavy, by měli v době Berana více pít, uvolňovat krční páteř a hlavně na sebe nemít takové nároky.

Mějte příjemný sněhový den :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)