Přeji krásné víkendové dny,

přibývající Luna bude v pátek přecházet ve 21:20 hodin z ohnivého Berana do zemského znamení Býka.

Býk nás bude ovlivňovat celou sobotu i neděli.

V pátek (Beran) je energie v horní půlce hlavy. Pozor teď v mrazech na prostydnutí, noste čepice, šály, čelenky. Nastydnuté dutiny fakt bolí. Tak pokud se pohybujete venku dlouho, tak se hezky teple “zabalte” :-).

Na unavené oči stačí přiložit protřené dlaně a chvíli ležet a vnímat teplo, které s dlaní vychází, a děkovat :-). A jako prevence, abychom dobře viděli, je dobré CHTÍT vidět :-). My jakoby chceme, ale pak říkáme: Na to se nechci dívat, To nechci vidět, To bych raději neviděla, Nad tím zavřu oči, apod.….

Takže, dívejme se na všechno, chtějme všechno vidět, neposuzujme, nehodnoťme, buďme rádi, že vidíme tolik různých věcí, lidí, situací. Že vidíme krásu lesa i skládku, vše patří k životu a je jen na nás, co uděláme jako další krok. Tím, že něco neuvidíme, se ta situace nezmění, to není ta správná cesta.

Sobota  a neděle bude pod vlivem zemského Býka. Energie je ve spodní části hlavy a v a na krku. K zubaři se o víkendu plánovaně nechodí, to to neměňte :-). Pečujte si o zuby a dásně sami. A nezapomeňte děkovat. Ušetříte si tím spoustu bolesti a nervů na zubařském křesle. Celé naše tělo se skládá z živých buněk a my rozhodujeme, jak budou fungovat. Nastavené jsou perfektně, ale my je svými myšlenkami a přáními mateme. Dáváme špatné “příkazy” 🙁 a pak jsme nemocní. Nemoc – to slovo v sobě obsahuje, o co jde, NEMÁME MOC. Nejsme v harmonii sami se sebou, vyřadíme svými myšlenkami z provozu naši přední obrannou linii – imunitní systém, jehož centem je srdce – ŠTĚSTÍ, LÁSKA, SPOKOJENOSTI. Pokud nejsem spokojení, nejsem zdraví.

Krk si uvolňujte, protahujte, cvičte,… pokud je zablokovaný, můžeme mít problémy s hlavou – bolesti, problémy s očima, točení hlavy, omdlévání apod.

Opravdu si najděte čas na masáže, buď se masírujte doma, nebo choďte k masérům. Je to výborná prevence, chvíle, kdy vypneme a ještě to je většině lidí příjemné :-).

Užijte si víkend podle svého, vychutnejte si čistící mráz a bílou nádheru a čistotu sněhu :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)