Přeji krásný den Novu :-).

Nov nastal dnes v 6:32 hodin v zemském znamení Panny. Od 11:07 hodin bude již přibývající Luna ve vzdušném znamení Vah.

Celý den buďte vnímaví a pozorní. Můžou přicházet odpovědi na vaše otázky. Pokud nepřichází, máte “špatnou” otázku :-). Měli bychom být zaměření více na sebe do svého středu než ven. Je potřeba se vždy aspoň trochu zklidnit, stáhnout své myšlenky a být víc u pocitů a “proudění”. Jde to, pokud se víc soustředíte na dech. To dá takovou “starost”, že tím hlavu úplně zaměstnáte a myšlenky se nestíhají “rodit”. V této době vám “přichází zprávy” od vašeho vyššího JÁ. 

Já dnes přišla do práce a na zemi jsem našla uschlý, vylisovaný čtyřlístek :-). Bylo to něco, co jsem hodně potřebovala :-). Pak nemá cenu zkoumat, jak se sem dostal, je jen čas přijmout a poděkovat za symbol štěstí :-).

Pokud se snažíme energii Novu přetlačit, můžeme být podráždění, vzteklí apod. Raději v tento den plujme v proudu :-).

Je to den, kdy se můžeme postít, udělat si klystýr, nebo jen zjednodušit jídelníček. Meditace, relaxace nebo jen kontakt s přírodou rozhodně neuškodí. Dnes bychom také měli začít něco nového, nebo s něčím starým skončit. Nemusíme dělat mílové skoky, to většinou nedopadne, stačí drobní krůčky. Ale důležité je, nezastavit se.

Dopoledne Panna nahrává přesazování a péči o rostliny. Ostříhání je omladí. Odpoledne budeme již pod vlivem vzdušných Vah, tak nezapomeňte na svůj pitný režim. Už není teplo, tak nás to tak nenutí pít vodu, musíme to víc hlídat. Ale je to nutné hlídat. Ledviny potřebují pomocí vody odvést škodliviny z těla, jinak je musí někde v těle uložit :-(. Je to to minimum, co pro sebe můžeme udělat, že si pohlídáme aspoň 1,5 litru vody denně. A je to opravdu voda, ne minerálky, ani nic slazeného s příchutí.

Navečer si zacvičte “kleště” z orgánové sestavy, abyste protáhli celou dráhu ledvin a močových cest.

Užijte si tento den, nejdůležitější je vaše spokojenost a vnitřní štěstí. Pokud v sobě nemám pohodu a pocit spokojenosti, nemůžu ho dát ani nikomu kolem sebe. Tak myslete na sebe a otvírejte svoji své JÁ – radost, štěstí a lásku :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)