Přeji krásný začátek pracovního týdne:-),

ubývající Luna bude dnes od 5:53 hodin procházet zemským znamením Panny. Panna na těle odpovídá za tlusté a tenké střevo.

Luna ubývá, takže čistit, vyplavovat, odlupovat :-). Podzim je výborná doba na jídelníček plný čerstvé zeleniny a ovoce. Tak si to v tyto dny dopřejme. Složením jídelníčku ovlivníme hodně a samozřejmě svými myšlenkami.

V tyto dny nevyklízejte jen letní oblečení, ale také své “kostlivce ve skříni“. Ve středu ráno je Nov, tak dnes i zítra můžeme procházet své “vnitřní prostory” a vytahovat, uvolňovat a čistit. Naše staré křivdy ubližují jen nám. Nestrávené situace nám ničí právě střeva. Znáte to, určitě každá z nás to někdy řeklo: “To nemůžu strávit…“ a tak střeva nestráví zrovna to jídlo, které v té době (kdy nás to “žere”) jíme :-(. Všechny průjmy, zácpy, polypy i nádory souvisí s naším “trávením” životních situací.

Není lehké všechno vždy přijímat a zvládat, ale jsme tady od toho, abychom se o to snažili, stále se učili, nebrali všechno tak vážně, udržovali si určitý odstup, a hlavně nechali PLYNOUT. Jsme součást neustálé plynoucí energie, i my sami jsme spousta pohybujících se částeček, tak se nedržme zuby nehty (pak se lámou nehty a vypadávají a kazí zuby) NĚČEHO. Život je pestrý, živý, a když se nebudeme snažit stále všechno řídit, tak nám ukáže i “místa”, kam by nás nikdy nenapadlo jít :-).

Cvičte cvik na střeva a jejich párové orgány :-).

Vhodná je i úprava vlasů, účes bude poddajný. Není úplně ideální barvit se, protože vše ubývá, tak ani barva nebude moc držet :-(.

Doma a na zahradě sázejte, přesazujte, vše by se mělo “chytit” :-). Sklízejte kořenovou zeleninu.

Plán týdne:

út, st – Panna – střeva; sázení, přesazování

st, čt, pá – Váhy – ledviny = pitný režim

st – 6:32 hodin Nov- úterní podvečer, noc a středeční ráno zasvěťte duševní hygieně a přípravě nového začátku.

pá, so, ne – Štír – pohlavní orgány – opatrně těhotné; zalévání pokojových rostlin.

Mějte krásný, snad i trochu sluneční den :-). 

Páša (pasa.alva@atlas.cz)