Přeji krásné víkendové dny :-),

přibývající Luna bude v pátek v 18:41 hodin přecházet ze vzdušných Vah do vodního znamení Štíra, kterým bude procházet i celou sobotu a neděli.

14 dní vstřebávání, ukládání, přijímání, vsakování,… a většího odpočinku.

V pátek si tedy ještě hlídejte pitný režim. Hlídat si ho máme stále, ale v době Vah obzvlášť. A opravdu pijte vodu z kohoutku a děkujte. Bereme to jako samozřejmý, že máme dobrou vodu, ale nemuselo by to tak být. Bez vody bychom opravdu dlouho nevydrželi :-(. Navíc se skládáme ze 75% vody, takže pokud si znečistíme vodu kolem nás, tak tím pádem si znečistíme i vodu v sobě :-(. Měli bychom myslet na ekologii, ne že to je moderní, ale protože to je pro nás jediná cesta jak přežít. Planeta Zem nás nebude tolerovat, pokud ji budeme ničit. Divíme se hurikánům, záplavám, zemětřesením, ale co zasejeme, to sklízíme. Ale bohužel zasejí jiní, než ti, co to sklidí :-(.

Často řešíme finanční stránku, ale měli bychom myslet i do budoucna. Na vodu, vzduch i zem.

Od pátečního večera budeme pod vlivem Štíra. Energie se posune do pohlavních orgánů a vylučování. Pohlavní orgány odpovídají tvorbě a seberealizaci. Tak pokud máte problémy, přemýšlejte :-).

Vylučování podpoříme nejlépe tím, když budeme mít pořád na paměti, že život je pohyb, Nebudeme nic držet (zácpa) a lpět, ale ani nebudeme před ničím utíkat (průjem). Život je cesta, výlet, kde objevujeme NĚCO. Nevíme, co nás čeká, ale všechno je pro nás “dobré”, všechno je zkušenost :-). Tak si ten výlet užívejme, i když občas prší nebo je “na hradě zavřeno” :-).

Na zahradě se věnujte rostlinám na list. Ale pokud nemusíte, nesklízejte. Ovoce a zelenina sebraná v době “vody” se kazí.

Zalijte pokojové rostliny a do nedělního dopoledne dolívejte. V neděli než půjdete spát nebo v pondělí ráno přebytečnou vody vylijte.

Užijte si volno (kdo má) a pohodový čas.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)