Přeji krásný pondělní den :-),

přibývající Luna bude celý dnešní den procházet ohnivým znamením Střelce. Energie je v pánevní oblasti a stehnech. Vytáhněte kostivalový krém a vtírejte si ho do těchto svých partií. Luna přibývá, tak se bude dobře vstřebávat. Pokud máte problémy s kyčlemi a máte kostivalovou mast jako lék ne jen jako prevenci, tak použijte tuto mast s kafrem, prý se dostává do větší “hloubky”. 

Problémy s bedry máme, pokud cítíme finanční nejistotu, která přeroste v trvalý strach. Ten se pak “usadí” právě v bedrech. Bolesti kyčlí cítíme, když v životě přešlapujeme. Není špatné se občas zastavit, problém je, když si to vyčítáme.

Nejvíc si v životě ubližujeme, když se “otočíme proti sobě”. Malé dítě se na sebe nezlobí, když se mu něco nepovede, nebo když padá, když se učí chodit. To až když “bereme rozum”, tak si začneme vyčítat, nadávat si, osočovat se. Je to jako bychom si píchali jehly do těla. Nikoho bližšího než sami sebe nemáme. Kdo na nás má být hodný, když nejsem sami na sebe. A není to tak, že si TO musíme zasloužit. To, že jsme se narodili, je velký dar a za to bychom měli být stále vděční. A to, že v životě nejsme neomylní, že se učíme a chybujeme, je lidské. Proto jsme se narodili :-). Když se nám něco nepovede, měli bychom se  spíš povzbuzovat a ne se shazovat. Vůči druhým máme určitou ochranu, nejde to přímo “do morku kosti”, ale pokud se shazujeme sami, tak to je to nejhorší, co můžeme dělat. Lepší cesta je mít se rád(a) :-).

Na uvolnění kyčlí a beder si občas sedněte do dřepu. Změňte polohu páteře i kyčlí. Židle, gauče a křesla nás ničí.

Plán týdne:

út, st – Střelec – pánevní oblast, stehna

st, čt, pá – Kozoroh – masáže, kosmetiky, manikúra; rytí pletí

so, ne – Vodnář – klid na nervy i nohy :-).

Pohodový podzimní čas vám přeji. Užijte si i mlhu a déšť. Počasí je proměnlivé jako náš život. Nemůže pořád svítit sluníčko, to by se nám také “přejedlo”. A máme přeci naakumulováno z léta :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)