Přeji krásný středeční den :-),

ubývající Luna bude dnes přecházet v 16:53 hodin ze vzdušného znamení Vodnáře do vodního znamení Ryb.

Většinu dne ještě odpočívejte nohám, masírujte lýtka a regenerujte nervovou soustavu. Regenerovat ji můžete tím, že se nebudete rozčilovat, uděláte si procházku do přírody, nebo si aspoň sednete a díváte se do zeleně, to opravdu uklidňuje a léčí. A také je dobré si uvědomit, že často “řešíme” zbytečnosti. Jen se otečte třeba jen o týden zpátky a podívejte se, kvůli čemu jste se rozčílili,… nepřijde vám to teď už zbytečné?

V létě si užívejte volné dny nebo aspoň odpoledne v přírodě, na výletech, u vody, nebo třeba jen na trávě s knížkou. Dopřejte si dostatek vitamínu D ze slunečních paprsků.

Odpoledne již budeme pod vlivem vodních Ryb. Tak už zujte boty a procházejte se po trávě, písku, kamínkách, hlíně, jehličí, …. trénujte chodidla, otužujte je tak a tím i celé tělo.

Akupresurní body na chodidle jsou ukončením všech meridiánů na těle. Takže jen pouhou chůzí bez bot posilujeme své fyzické tělo. Vzpomeňte si na film Pretty woman, jak si businessman Richard Gere užil brouzdání trávou bez bot, a pak ho napadali dobré nápady :-).

Masírování, tlakování, reflexní terapie chodidla je prevence i léčba.

V době Ryb si hlídejte jídelníček. Vynechte bílé “jedy” a chemické přísady v jídlech. Teď dozrává spousta ovoce i zeleniny. Tak jezte všechno české, čerstvé :-). 

Doma zalijte pokojové rostliny a dolívejte a dolívejte.

Mějte pohodový, relaxační den. Usmívejte se a svět se bude usmívat na vás :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)