Přeji krásné víkendové dny :-),

ubývající Luna bude ještě celý pátek procházet vodním znamením Ryb. Celou sobotu a neděli budeme pod vlivem ohnivého znamení Berana.

Pátek = Ryby = chodidla. I v pátek choďte venku bosky, pokud na to bude příznivé počasí. Protože jak se můžeme přes bosé nohy na kamínkách nabíjet, tak stejně tak při prochladnutí od chodidel oslabujeme celé tělo, všechny meridiány :-). Pokud se vám to stane, že máte ledové nohy, tak si svařte nastrouhaný zázvor a nalijte ho do lavoru a “máchejte” v tom nohy, úžasně to prokrví a prohřeje.

Jídelníček si opravdu pohlídejte, protože v době Ryb se vlivy zesilují. Tak ať se zbytečně necpete chemií. Ono stačí používat selský rozum, ani nemusíme číst moc složení. Každá chemie zatěžuje naše ledviny a játra. Stojí je spoustu energie na odbourávání, ale v podstatě se jen zanášejí a zanášejí a pak vypoví služby a my se divíme :-(.

Sobota a neděle = Beran = horní část hlavy – mozek, vlasy, dutiny, oči, nos,…

Všechno čistěte, vyplavujte, oplachujte,… Vhodné jsou depilace, čistící kůry, odlupování,… cokoli, co vás napadne a udělá vám dobře.

Oči nás spojují se světem. Tak si to spojení užívejte. Rozhlížejte se kolem sebe, pozorujte, objevujte detaily i celky. Neberte to jako samozřejmost, že vidíte. Každý den před ranním vstáváním bychom si měli promnout dlaně, až budou příjemně teplé a přiložit si je na zavřená víčka a pak teprve oči otevřít, do toho tepla a energie. A samozřejmě ji děkujte :-).

Pokud v sobě máte vztek a napětí tak v době Berana si dejte pozor na hlavu. Ideální je vypustit vztek, ale někdy je TO rychlejší. Takže než půjdete do nějakého rizikového sportu projděte si svoje naladění a pokud máte v sobě silné napětí, tak to odložte a neskákejte Bungee Jumping, nejezděte na kole po žádné hraně, neskákejte parkur, nelezte na lezeckou stěnu apod. Všechny takové sporty chtějí, abychom se před tím “vydýchali” :-). Aby se nám něco nestalo.

A pro nás ostatní, co takové sporty nevyhledáváme, mám doporučení, sledovat posledních 10 minut západu slunce bez jakýchkoli brýlí. Je to léčivé :-).

Mějte krásný víkend, ať už ho prožijete jakkoli.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)