Přeji krásný červencový den :-),

ubývající Luna bude celý dnešní den procházet zemským znamením Býka. Býk na těle odpovídá spodní části hlavy a krku.

Takže dnes vynechte zubaře a trhání mandlí. Raději svým zubům, dásním, uším, hlasivkám apod. děkujte :-).

Krk si uvolňujte a dopřejte si masáž, a také ji případně někomu dejte. Nevadí, že je neodborná, důležitý je láskyplný dotek ruky. Takže někdy nám může pomoci víc laická péče někoho blízkého než odborná neosobní.

Žijeme v životě svoji roli a většinou zapomeneme, že to je role, že to nejsem JÁ. JÁ je energie, světlo, láska, radost,… boží částečka, která na sebe vzala hmotné tělo a tím ztěžkla a klesla do hmoty. Přišli jsme sem dobrovolně, něco si prožít, něco pochopit, něco získat. Co a jak můžeme těžko pochopit právě pro to, že žijeme v hmotě a máme jen omezený rozum. Jan občas se nám objeví záblesk a my “víme”.

Zkusme si někde uvnitř sebe občas vzpomenout, že to je hra a nebrat to tak smrtelně vážně. Čím víc se odlehčíme, tím blíž bude zářit naše vnitřní láska, radost a štěstí. Protože to je to naše JÁ,  to je to “opravdové”.

Dokážeme se rozzlobit, smutnit, žárlit,… ale to je jen jakoby mrak před sluníčkem, které tam svítí pořád. A na to nezapomínejme.

Plán týdne:

út, st – Býk – péče o dutinu ústní, uši a krk

st, čt, pá – Blíženci – dechová “cvičení”, péče o ruce

pá, so, ne – Rak – užívat si přípravu jídla a stolování, zalévání pokojových rostlin

ne – Lev – péče o srdce, krevní oběh a páteř

ne – 10:48 hodin Nov – Noc ze soboty na neděli je nocí Novu. Takže noc i neděli zasvěťte sobě. Vnímejte sebe, svůj vnitřní hlas, ztište se, naslouchejte, a změňte věci, které změnit můžete, chcete a umíte :-).

Mějte příjemný začátek týdne a nezapomeňte na JÁ.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)