Přeji krásné adventní dny :-),

ubývající Luna bude celý čtvrtek a pátek procházet ohnivým znamením Lva. V sobotu a v neděli budeme pod vlivem zemského znamení Panny.

Lev na těle odpovídá za srdce, krevní oběh a páteř.

Otevírejte, čistěte a hlavně bychom měli ZÁŘIT. Každý z nás je světlo, naše duše je láska, štěstí a SVĚTLO. Uvnitř sebe máme ten zářící diamant. Naše bloky, předstírání, ustupování, křivdy,….. to vše nám diamant balí do pavučin :-(.

Naším úkolem je uvědomovat si svoje světlo, čistit ho, otvírat :-).

Tak máme opět 2 dny, kdy přes svoje srdce, přes lásku, emoce, můžeme ten svůj diamant objevovat.

Pokud se věnujeme sobě a vnímáme, že všichni kolem nás mají v sobě také zářící diamant, tak se na svět můžeme dívat optimisticky, láskyplně,… a situace, které nás rozhodí, zvládáme lehčeji s nadhledem. Víme, že procházíme zkouškami, že se tím posilujeme.

A pak jsme i zdraví, imunita funguje, nezatěžujeme buňky svými bloky, necháme to procházet a hned se to rozpouští.

A v těchto dnech pečujte i o svoji páteř, uvolňujte ji, protahujte ji. Je to odraz naší vnitřní pružnosti.

Panna na těle odpovídá za střeva. Je advent a je čas “uklízení”, čištění, tak můžeme podpořit činnost našich střev vyčištěním prostoru kolem sebe a v sobě. Není to o generálním úklidu a odtahováním nábytku. Ale rozhlédněte se kolem sebe, máte tam věci, které už splnili svůj účel, nebo už vás neoslovují? Měli bychom se obklopovat jen vědomě, věcmi, které nám dělají radost, které používáme, mají pro nás nějaký význam. Ne hromadit a sbírat. Pak i naše střevo hromadí a sbírá a nefunguje tak, jak má.

Pokud potřebujete něco přesadit, udělejte to v těchto dnech.

Přeji vám pohodu a štěstí.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)