Přeji krásné adventní dny :-),

14 dní – čištění, vyplavování, odlupování, odstraňování, odhazování, vylučování,…. aktivity.

Ubývající Luna bude v pondělí do 21:39 hodin ve vzdušném znamení Blíženců.

V pondělí dýchejte a vypouštějte přetlak, stres, napětí, obavy dechem. Soustřeďte se aspoň pár minut na nádech – do plných plic – a výdech a napětí v těle povolí.

Když potřebujeme na chvíli “vypnout hlavu” – soustřeďte se na dech. Když potřebujeme získat ztracené soustředění – dýchejte. Dech je první pomoc na všechno. Dechem se spojujeme se svým vyšším JÁ, je to TO co nás spojuje se Zdrojem, s Vesmírem, s Bohem, se Světlem,… 

Využívejme dech, soustřeďme se aspoň pár minut na nádech do břicha, hrudníku a krku a pak na dlouhý výdech do úplného vyprázdnění. Okysličte a vyčistěte celé tělo. 

Od pondělí 21:39 hodin, celé úterý a celou středu (do 21:39 hodin) budeme pod vlivem vodního znamení Raka.

Rak na těle odpovídá za trávení a prsa. Luna ubývá, tak podpořte dobré trávení klidným stravováním. A pokud to přeženete s množstvím nebo s kombinacemi, tak první pomoc je lžička jedlé sody do vody a vypít. Na neutralizaci překyseleného žaludku výborné.

Doma zalévejte pokojové rostliny.

čt, pá – Lev – srdce, páteř – cvičit, prosvětlovat; pečovat o vlasy, odlít přebytečnou vody od pokojovek

so, ne – Panna – střeva – čistit, uvolňovat,… doma přesazovat pokojovky, pečovat o vlasy – poddajný účes.

Užijte si dlouhé večery v pohodě. Každé období má své, teď máme mít větší fyzický klid, více duševní stravy ale i té fyzické. Hlavně buďte sami v sobě, nenechte se vykolejit tlakem médií – úklid dary, stres. Mějte tento předvánoční čas takový, jaký vy chcete, i kdyby to mělo jít PROTI VŠEM :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)