Přeji krásný čtvrteční den :-),

přibývající Luna bude v 16:39 hodin přecházet ze zemského znamení Panny do vzdušných Vah

Panna – střeva; sázení, setí, přesazování. Využijte ještě pár hodin na péči o svá střeva. Měla by být průchodná, čistá. Kromě vhodného jídla a dostatku tekutin bychom měli umět “pouštět” emoce, zvyky, situace, věci apod. Náš život má být jako “trávení”. Nemůžeme mít v sobě všechny emoce, ani si pamatovat všechny situace, ani se stýkat se všemi lidmi, které jsme v životě potkali. Něco prostě musíme “pustit” a nechat v proudu času za námi. A týká se to hlavně emocí, pocitů křivdy, ale také věcí a vztahů. Má to námi “protéci” my si z toho vezmeme zkušenost, ale pustíme to. Pokud takto žijeme, jsou naše střeva v pořádku. I to je naše zpětná vazba.

Váhy = ledviny, močové cesty a částečně močový měchýř. Na to je vlastně jediná rada, a to VODA. Skládáme se ze 70% z vody, a tak je logické, že bychom měli pít vodu – čistou z kohoutku, ne kupovanou v plastu :-(. Já vím, že se opakuji, ale pro náš život je opravdu velmi důležité pít tuto vodu, pokud ji nemáme dobrou, nechte ji odstát ve skleněném džbánu na nabíjecí kartičce nebo s křišťálem, růženínem apod. Taková voda je opravdu lahodná a chutná každému.

Navíc plast se nerozpadne a spaluje se ve spalovnách a tak “přikládáme” polínko k “zanášení” naší nádherné Země.

Minerálky pijte jen výjimečně, cíleně, jinak zanáší ledviny :-(.

Cvičte cvik na ledviny – tak zvané kleště, krásně při tom protahování cítíte, kudy dráha ledvin vede :-). Pokud cvičíte pravidelně, už nemáte zkrácené šlachy pod koleny a držíte se za prsty na chodidlech.

Mějte příjemný den a mějte rádi sami sebe, za to že JSTE, ne za to co DĚLÁTE. A pak ta vaše vnitřní láska bude zářit kolem vás a přitáhne vám podobně smýšlející lidi. Podle svých známých a přátel si můžete udělat obrázek o sobě, je to vaše zrcadlo. Mohlo by se říci, ukaž mi, s kým se kamarádíš a já ti povím, co jsi za člověka, Tak se rozhlížejte :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)