Přeji krásné trochu podmračené dny :-),

přibývající Luna bude v úterý v 11:34 hodin přecházet z ohnivého Lva do zemského znamení Panny, kterým bude procházet i celou středu.

úterý dopoledne to tedy bude ještě stále ve znamení srdce, “krve” a páteře. Takže můžete otevřít pomyslné okno vprostřed vašeho hrudníku a nechat proudit světlo do svého srdce, ale také světlo ze srdce ven do svého okolí :-). Střed našeho těla, srdeční čakra a srdce je jako nikdy nezhasínající plamínek, či ohýnek, který podle toho jak to umíme, se rozhoří nádherným teplým, zářivým nepálivým světlem, které obklopuje nás ale i naše okolí. Proto je vás v blízkosti někoho dobře a máte pocit, že se u něho “hřejete” a nabíjíte. Tak se staňme také takovými “ohýnky” štěstí a lásky. Je jen na nás jak hodně otevřeme svoje srdce a lásku, štěstí a radost v něm.

Úterý odpoledne a středa bude ve znamení zemské Panny. Panna na těle ovlivňuje střeva. Luna přibývá, tak bychom se měli snažit, aby se nám přes střeva do těla vstřebávalo “jen to dobré”. Prostě opět přemýšlet u nakupování, vaření a jedení :-). Cvičte cviky z orgánové sestavy na tlusté i tenké střevo. Párové orgány k nim jsou plíce a srdce. Takže i ty nabíjejte a harmonizujte danými cviky.

Panna je nejlepší znamení na sázení, setí a přesazování. Tak pokud potřebujete na zahrádce zasadit něco na uvolněné záhonky po česneku, hrášku, kedlubnách,… apod. tak úterý odpoledne, středa i čtvrtek do 16 hodin jsou ty vhodné dny. Přesazovat můžete i pokojové rostliny a kytky na balkóně v truhlících.

Vhodná je také péče o vlasy. V době přibývající Panny je ideální se barvit. Stříhání je také dobré, pokud potřebujete poddajný účes. 

Mějte milé dny – Páša