Přeji krásné víkendové dny :-),

přibývající Luna bude celý pátek a sobotu procházet vzdušným znamením Vah a v neděli budeme od 1:24 hodin pod vlivem vodního Štíra.

Váhy ovlivňují ledviny a vodní hospodářství v těle. Aby se nám povedlo vyloučit odpadaní látky z těla (a že jich tam máme), musíme mít dost vody, aby bylo jak je vyloučit – potem, močí, stolicí. Pokud chceme něco vypláchnout v domácnosti nebo i venku, bereme na to vodu a venku i velký proud. Takže to je pro nás logické, že máme pít dost vody, jen to dělat :-).

A děkujme za vodu, za duchovní bytosti elementu vody, které se o ní starají a dají jim moc práce udržet čistotu potoků, řek, pramenů apod. čisté.

Tak jak jsou čisté vody na Zemi, tak jsme čistí my. Jsme součást přírody, spojené nádoby a nemůže být voda všude kolem nás znečištěná a v nás čistá. Tak se snažme neznečišťovat vodu kolem nás a šetřit si ji.

Problémy s ledvinami souvisí s partnerstvím. Ledviny jsou dvě párové, takže nám ukazují na problém v nějakém páru. Nemusí to být vždy milenecký nebo manželský pár.

A zase opakuji, nemusí být ten problém mezi námi, ale v nás. Tedy lépe řečeno, jen v sobě můžeme něco měnit, venku to měnit nemůžeme. Takže, pokud máme nějaký problém, posuňme ho v sobě, na sobě “pracujme”. Někdy to může být odpuštění, víc tolerance, podívání se na danou situaci z druhé strany,… Není lehké tvořit pár. Každý z nás je originál s jinými zkušenostmi, vzorci chování, představami. A tak vyžaduje hodně snahy zvládnout to. A není to tak, že se dva lidé potkali, případně vzali a byli šťastní až do smrti. Je to každodenní péče o daný vztah. Kytku také nezasadíme a nečekáme, že bez péče bude růst a bude se ji dařit. Také o ni pečujeme, zaléváme, okopáváme, obíráme suché lístky apod. A proč máme pocit, že u vztahu to dělat nemusíme :-(.

Štír na těle odpovídá za pohlavní orgány a vylučování. Podpořte vylučování cviky na tenké i tlusté střevo a hlavně mentálně “nedržte”.

Pohlavní orgány jsou v pořádku, pokud máme lásku a úctu k sobě a také to souvisí s tvořením. Teď je velké téma “problém otěhotnění”. Hodně to souvisí s “mentální pružností”. Pokud v životě musím mít vše naplánované, tak se může stát, že těhotenství “nepřichází”. Už naše babičky říkali, že člověk plánuje a Pán Bůh se směje. A platí to stále, zákony přírody jsou nad naše plány, potřeby kariéry apod. Pro ženu je ideální doba otěhotnění kolem 22-26 roku. Lidé si to kvůli práci a zábavě vědomě posouvají po 30. až 35. roku a to už se to nemusí povést. Je tam pak víc křeče, víc síly, víc tlačení, a pak, pokud se to povede a dítě se narodí starší matce, tak je tam víc úzkosti, strachu :-(.

Je jen na nás, jaké máme priority.

Nezapomeňte zalít pokojové květiny a případně se věnovat rostlinám pěstovaným na list.

Užijte si krásný sluneční víkend.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)