Přeji krásný úterní den :-),

přibývající Luna bude dnes ve 13:02 hodin přecházet z vodního Štíra do ohnivého znamení Střelce.

Dopoledne ještě myslete na svoje vylučování a pohlavní orgány. Někde je fajn, třeba si  jen dát ruce na podbřišek a “nabíjet a děkovat”. Kytky můžete dopoledne dolít, ale ve 13 by měli mít prázdné misky.

Odpoledne budeme pod vlivem ohnivého Střelce. Na těle je energie v pánevní oblasti a ve stehnech. V těchto dnech tedy masírujte kříž buď sami, to jde, nebo někoho požádejte. Bedra a kříž nás bolí, když máme finanční nejistotu. Tam se nám usazuje ten strach. Kyčle nás bolí, když v životě přešlapujeme. Opět to je často strach, který nás blokuje. Ale život je pohyb a je dobré se hýbat, jak fyzicky tak mentálně :-).

Užívejme si všechny situace, vždyť ten život není tak dlouhý, tak si ho “projděte”, po všech cestách na různých křižovatkách :-). Chvíli svítí sluníčko a chvíli prší, ale tak to je a je to tak v pořádku :-). Důležité je štěstí a radost, které máme v sobě, ve svém srdci :-).

Střelec = oheň = plody – na zahradě tedy pečujte o rostliny, které pěstujeme na plody. A také můžete sklízet, ovoce se nebude kazit a sluníčko v něm zůstane 🙂

Plán týden:

st, čt – Střelec – pánev, stehna

pá, so, ne – Kozoroh – kosti, kůže, klouby, nehty, kolena – masáže, manikúra, pedikúra

ne – Vodnář – nohy mezi koleny a chodily a nervová soustava – odpočívat, relaxovat

Pohodový horký den vám přeji.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)