Přeji krásný letní den :-),

přibývající Luna bude celý dnešní den procházet vzdušným znamením VahVáhy na těle odpovídají za ledviny, močové cesty a močový měchýř.

Tak dnes a zítra budeme vědomě dostatečně pít 🙂 a ideálně vodu z kohoutku :-). Pročistí nám to ne jen ledviny, ale celé tělo. A děkujme vodě, tím získá také lepší kvalitu. Vezměte si, když vás někdo za něco pochválí, jako byste trošku vyrostli a možná se i začnete malinko usmívat :-). Prostě je vám lépe. A i voda je živá, a když ji budete děkovat a chválit, jak je dobrá, tak bude ještě lepší.

Ledvinám ulevíme také našim myšlením. Zatěžují je “partnerské problémy”. Ale musíme mít pořád na paměti, že ne ty reálné, ale ty v našich hlavách. Je pochopitelné, že žádný život není procházka růžovým sadem, každý z nás se dostaneme občas do situace, která není lehká. Ale jde o to, jak to uchopit, aby nám to neubližovalo psychicky a fyzicky. A to je právě to NETRÁPIT SE. Zvládneme to, když si pořád budeme opakovat, že to co se děje je k něčemu dobré, že máme ochránce, kteří nás “hlídají”. Že toto místo, kde teď stojíme je naše volba, sem jsme došli sami po naší cestě životem a půjdeme dál, i když se to teď zdá třeba hodně těžké. Situace, které nemůžeme změnit, můžeme pouze přijmout, jiná cesta není. A znova opakuji, přijmout neznamená souhlasit, jen prostě teď není jiná volba.

Partnerství je vedle finanční otázky a zdraví asi nejtěžší oblast a každý z nás se někdy potýkal s problémy. Ale pokud se to moc bereme, trpí naše ledviny – NAŠE nikoho jiného. I když nás “zradil” partner (partnerka) a my se trápíme, trpí NAŠE ledviny.

Opravdu výborné je meditovat, relaxovat a věřit, že to má nějaký smysl, který teď nevidíme :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)