Přeji krásné letní dny :-),

máme 14 dní ukládání, vstřebávání, vsakování, přijímání a trochu větší pasivity :-).

Přibývajíc Luna bude po oba dny procházet zemským znamením Panny. Na těle je energie ve střevech. Tak co bychom dělat měli a co neměli? V době přibývající Luna bychom obecně neměli chodit na plánované operace, ale ani třeba trhání zubů, píchání náušnic nebo třeba dělání tetování. Platí, že pokud nám tělo poruší kov, oslabuje nás to, odchází energie a vše se pak hůř hojí a jsou komplikace.

Také bychom neměli v Panně oslabovat střeva, ať už nevhodnou stravou nebo nevhodným uvažováním :-). Neprospívá jim ani nedostatek pohybu a málo tekutin. 

A co dělat, to už z toho asi vyplývá :-). Ale přihodila bych ještě cvik z orgánové sestavy na obě střeva, to cvičte. A protože dnes máme dne po Novu, tak bychom mohli začít právě s těmi myšlenkami. Mohli bychom si začít hlídat myšlenky, které vedou k tomu, že onemocníme. Není to lehký úkol, ale někdy se začít musí. Každý jsem zodpovědný, za své zdraví. A každou takovou myšlenku, kterou odchytíme a přeformulujeme, se o kousek posunujeme od nemoci ke zdraví. Protože JÁ tvořím svůj život, a JÁ  ovlivňuji svoje tělo, regeneraci a funkčnost :-).

Takže když vás napadne, myšlenka, který je vlastně pro vás destruktivní, tak ji přeformulujte. Např. To neustojím (to jsem si často říkala já a tak mám problémy s kyčlemi), To nechci vidět,… To mi leží v žaludku,….To nestrávím,….. To mě zbije…. Já se z toho zblázním,…..no je toho mraky, co nevědomky vypouštíme z hlavy a pusy. Tak dnes začněte s pozorováním sebe. Natavte si v sobě zvoneček, že když něco takového vypustíte, zacinká to. A vy tu větu mentálně smažete :-). Fakt to jde :-).

Tak si tu hru užívejme.

Panna = sázení, přesazování, setí.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)