Přeji krásný pondělní den :-),

ubývající Luna bude dnes do 21:26 hodin procházet stále ještě ohnivým znamením Lva, poté vstoupí do zemského znamení Panny.

Dnes nastává v 19:33 hodin Nov.

Většinu dne budeme pod vlivem ohnivého Lva a již na nás může působit Nov. Opatrujte své srdce, nerozčilujte se, vnímejte své emoce a pracujte s nimi, patří k životu. Pokud je potlačujeme, tak nám to naše srdce ničí. Neměly by nás emoce ovládat, měly by být přirozenou součástí našeho života. Emoce nám často ukazují, jak to ve skutečnosti máme. Můžeme si myslet a přemlouvat, že nějakou situaci zvládám v pohodě, ale emoce strachu, lítosti, vzteku,… nám ukazují, že ve skutečnosti si na to jen hrajeme a snažíme se sami sebe přesvědčit. Je to náš barometr. Protože emoce přicházejí bez našeho vědomí, ty nemůžeme korigovat.

Tak si všímejme svých emocí, pocitů, abychom si “rozuměli” :-).

Dnes je vhodný i přirozený pohyb, aby se naše páteř hýbala a netuhla.

Dne s odpoledne budeme pod vlivem Novu. Využijme toho a vnímejme naši zesílenou intuici, náš silnější vnitřní hlas,…. Rozum, mozek je maličko v útlumu, ať chceme nebo ne. Tak se dnes nepouštějte do velkých projektů, kde je potřeba to “vymyslet”. Spíš se snažte, aby vám informace “chodily” :-).

Navečer si udělejte chvilku na duševní hygienu, a nachystejte si na zítra “nový začátek” :-). Může to být jakákoli drobnost, která vás bude těšit. Snažme se dělat většinu věcí, co nás těší, Pokud se náš život skládá jen z “povinností”, tak nemůžeme být ani šťastní ani zdraví.

Plán týdne:

út, st – Panna – střeva; sázení, přesazování

čt, pá, so – Váhy – ledviny, nutný pitný režim

so, ne – Štír – pohlavní orgány a vylučování; zalévání

Páša (pasa.alva@atlas.cz)