Přeji krásné víkendové dny :-),

ubývající Luna bude celý pátek a sobotu do 18:56 hodin procházet vodním znamením Raka, od sobotních 18:56 hodin a celou neděli budeme pod vlivem ohnivého znamení Lva.

pondělí v 19:33 hodin nastává Nov.

Pátek a sobota – Rak – zažívání a prsa; zalévání a list :-). Vím, že už víte, ale kdyby to dnes četl někdo nový tak upřesňuji :-). Energie je v zažívání, takže pokud na to budeme aspoň trochu myslet, tak budeme jít střídmě a hlavně co nejvíc čisté potraviny. Teď je ideální čas vyhnout se všem “éčkům”, barvivům, stabilizátorům apod. Je čerstvá zelenina a ovoce, tak žádné velké vaření, lehká “živá” jídla. 

Pokud máme problémy s trávením, měli bychom přemýšlet co nám “leží v žaludku”. Pořád to je o tom, že jsme sami strůjci svého zdraví a pokud se kvůli někomu, nebo něčemu, zlobíme a rozčilujeme tak to škodí nejvíc nám :-). Takže si pořád opakujme, každý z nás má nárok na svůj názor a nemusí být stejný s tím naším. A pokud chci, aby někdo respektoval mě, měl (a) bych respektovat jeho. Respektovat neznamená souhlasit, ale přijmout, že to může mít někdo jinak. Tím se nám částečně uleví a přestaneme bojovat a přetlačovat se v názorech. Možná získáme i víc klidu a pak se snáze domluvíme :-). Cesta síly není často ta nejlepší.

Zalévejme pokojové rostliny a věnujte se rostlinám na list :-).

Sobota podvečer a neděle bude pod vlivem Lva. Energie je v oblasti srdce, krevního oběhu a páteře. Srdce je centrum emocí, citů, lásky a imunity. Čím víc se budeme cítit spokojeně a šťastně tím více budeme zdraví. Není to tak, že kolem neproletí žádný bacil nebo vir, ale náš imunitní systém je v pořádku a zvládá nás “bránit”. Stach, stres, nervozita, to je náš největší nepřítel, to je ta příčina oslabeného imunitního systému a tím pádem našich nemocí. Tak si užívejte letní pohodu a naučte se vypínat :-).

Trochu se protáhněte, neseďte, ale hýbejte se, přirozený pohyb je ten nejlepší pohyb :-).

V pondělí od rána si užívejte den Novu. Vnímejte, co byste na sobě chtěli změnit, posunout, odbourat a udělejte KROK :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)