Přeji krásné víkendové dny :-),

přibývající Luny bude celý pátek a sobotu do 9:54 hodin ve vzdušném znamení VahVodní znamení Štíra nás bude ovlivňovat zbytek soboty a celou neděli.

Váhy na těle ovlivňují ledviny, močové cesty a močový měchýř. Doufám, že jste se právě napili vody :-). V teplém počasí nám to jde lépe na to myslet, ale o to více bychom měli pít. Jakmile máme žízeň, tak to už je volání našeho těla o pomoc :-). To už je “jakoby pozdě”. Takže každou chvilku lok vody. Abychom v teplém počasí vypili aspoň 2 litry vody.

Ledviny, a každá očištěná buňka ve vašem těle, vám poděkuje. A nezapomeňte pít mezi 15 a 19 hodinou v době činnosti močového měchýře a ledvin.

Od sobotního rána a celou neděli budeme pod vlivem vodního Štíra. Energie se přesouvá do vylučování a pohlavních orgánů. Je důležité v životě umět přijímat a vydávat (vypouštět, pouštět) a to věci, situace, lidi, emoce apod. Kdo hromadí, dává svým buňkám instrukce, zadržujte, nepouštějte :-(. A to pro tělo není dobré, kromě zácpy se můžou objevovat různé boule, nárustky, apod.

Tak se kolem se rozhlédněte a nahlédněte i do sebe a něco pusťte, uvolněte. Luna sice přibývá, ale jde to vždy a měli bychom na to myslet a hlavně realizovat.

Pohlavní orgány zajišťují v prvé řadě naše rozmnožování; je to tvorba, seberealizace – v přeneseném významu. Takže naše pohlavní orgány budou zdravé, dokud se budeme “realizovat”, tvořit, vytvářet, “rodit něco nového”. A nemusíme zrovna dělat sochy nebo stavět domy. Ale každý den můžeme něco realizovat ze svých plánů a snů :-).

Zalijte v sobotu pokojové květiny a v neděli je dolévejte.

Užijte si poslední srpnový víkend podle svého :-). Když JÁ budu spokojená, tak budu kolem sebe šířit pohodu. Takže každý musíme začít u sebe, není to sobeckost, ale jasná “matematika”. Nemůžu dávat něco, co nemám. Tak si dělejte radost a pak bude i ledem kolem vás s vámi dobře :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)