Přeji krásný pondělní den :-),

přibývající Luna bude dnes ve 20:49 hodin přecházet z vodního Štíra do ohnivého znamení Střelce.

Většinu dne je energie v pohlavních orgánech a ve vylučování. Tak i dnes “nezadržujte”, ale uvolňujte a pouštějte :-).

Zánět močového měchýře je také o držení emocí, které už měly odejít. Všechny tekutiny v těle odpovídají emocím. A moč je voda, která sesbírala toxiny, nečistoty, odpad a odvádí je ven z těla. A pokud mi v sobě zadržujeme emoce, které už měly být vyplaveny, uvolněny, tak se to projeví právě na onemocnění močového měchýře. Tak pokud na to trpíte, není prvotní příčina prochladnutí, ale vaše emoce a zadržování.

Během dne dolijte pokojové rostliny, ale než půjdete spát, odlijte přebytečnou vodu z misek.

Na zahradě se stále věnujte rostlinám na list, vhodné je sekání trávníku, pokud ho chcete mít hustý :-).

Navečer nás začne ovlivňovat Střelec. Energie se přesune na pánevní oblast a stehna. Tak před spaním si můžete vmasírovat kostivalový krém do kyčlí, beder i stehen :-).

Plán týdne:

út, st – Střelec – pečovat o kyčle, křížovou kost, kostrč a stehna

čt, pá, so – Kozoroh – kosmetika, masáže, manikúra, pedikúra,… péče o kolena; pletí plevele

so, ne – Vodnář – energie na nohách mezi koleny a chodidly,… masírujte si lýtka 🙂

Užívejte si začátek nového, již posledního prázdninového, týdne. To co budeme posílat, to jak budeme smýšlet o druhých, to vše se nám bude vracet. Pokud hodnotíme, kritizujeme, odsuzujeme, tak i nás budou kritizovat, hodnotit a soudit. Jsem všichni spojené nádoby a tak se jen přelévá TO, co tam nalijeme. Lehce někoho odsoudíme z našeho pohledu, z našeho úhlu života, ale nelze pochopit a vžít se, když jsme neprožili život toho druhého. Tak nesuďme, otevřeme srdce a posílejme lásku VŠEMU A VŠEM. A tak se nám všem bude vracet :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)