Přeji krásný pondělní, horký den :-),

přibývající Luna bude dnes ve 13:14 hodin přecházet z vodního Raka do ohnivého znamení Lva.

Dopoledne ještě “pečujte o zažívání” klidným pomalým stolováním a vhodným výběrem jídla. Dolijte nejžíznivější rostliny a na zahradě se věnujte rostlinám pěstovaným na list.

Odpoledne již budeme pod vlivem ohnivého Lva. Lev na těle odpovídá za srdce, krevní oběh a páteř.

Jak dobře víte, srdce je centrem emocí, lásky a imunity. Takže pocit štěstí nám “zaručí” i zdraví. Všimněte si, že zamilovaní lidé nikdy neonemocní. Můžou být v dešti, v zimě, v chumelenici, špatně oblečení, promrzlí, ale zůstanou zdraví. Protože jejich imunitní systém s bílými krvinkami funguje dokonale, díky pocitu štěstí.

Pokud bychom se naladili na vesmírnou energii, našli bychom svůj vnitřní pevný bod, vnitřní radost,… tak náš imunitní systém bude fungovat bezchybně a my tím pádem nemůžeme onemocnět.

Ale protože o sobě pořád pochybujeme, kritizujeme se,… velmi se tím oslabujeme, tak ani bílé krvinky nepracují na 100%. A opět si za to můžeme sami :-(. Můžeme hledat kolem sebe viníka, jak chceme, můžeme ukazovat prstem na všechny a všechno, ale nepomůže nám to. My jsme tvůrci svého života.

A srdce je pomyslný střed. Otevřete srdeční čakru, ať září a prozařuje celou vaší bytost. Pak budete přitahovat stejně zářivé bytosti a zářivé situace :-). Je jen na nás, co si přitahujeme do svého života :-).

Páteř je pružná a “zdravá”, pokud stojíme “rovně”, pokud vnímáme sebe jako plnohodnotnou bytost, nekrčíme se, nebojíme se,…. A nejlepší cvičení je přirozený pohyb, chůze, běh i skákání :-).

Plán týden:

út, st – Lev – srdce, páteř – svítit, cvičit :-).

st, čt, pá – Panna – sázení, přesazování, setí; péče o střeva – správná výživy, pitný režim

so, ne – Váhy – pitný režim – dostatečné množství VODY.

Mějte krásný den, každou minutu, je to tak, jak si to uděláme. Jsou situace, které se nám nelíbí, pokud je nemůžeme změnit, je zbytečné dávat TOMU negativní energii rozčilováním, vztekem, lepší je to v tu danou chvíli přijmout, nechat sednout pomyslné bahno a pak uvidíme směr kudy z té nepříjemné situace vyjít ven. Ať se vám daří.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)