Přeji krásný pondělní den :-),

přibývající Luna bude celý dnešní den procházet ohnivým znamením Střelce. Střelec na těle ovlivňuje pánevní oblast a stehna. Tak odlehčujte svým bedrům a ulevujte svým kyčlím :-).

Zádům obecně ulevíme, když si nebudeme nakládat starosti, které nemůžeme řešit, starosti druhých. Každý máme svůj úděl, můžeme soucítit, poradit, ale stejně víc udělat nemůžeme. Naopak, když se trápíme, přidáváme do dané situaci “negativní” energii. Lepší je, myslet na tu situaci se “světlem”, vidět ji projasňující se, a tím posilujeme možnost “světlého” řešení.

Prostě tím, že se trápíme kvůli někomu, ničemu neprospějeme :-(. Takže začněme sundávat ze zad starosti, obavy, úzkosti a uvidíte, jak se vám uleví :-).

Nohy nás vedou životem a zobrazují v psychosomatice i tu pomyslnou cestu životem. Takže pokud máme problémy s nohama, měli bychom se zamyslet nad tím, kde se brzdíme, kde přešlapujeme,… A píšu “zamyslet”, ale ono není úplně ideální to “vymyslet hlavou”, lepší je to “objevit” :-), přečíst si to ve vzkazech, najít to v sobě, přiznat si to. 

A nezapomeňte si občas dřepnout a chvíli ve dřepu vydržet ulevíte právě těm bedrům i páteři. A masáž je také velmi vítaná. Pokud nemáte nikoho, kdo by vás namasíroval, tak to zvládnete i sami. Kostivalová mast je ideální.

Plán týdne:

út – Střelec – bedra, kyčle stehna

st, čt, pá – Kozoroh – kůže, kosti, klouby, nehty, kolena – masáže, manikúra,…. pletí, rytí

pá, so, ne – Vodnář – nohy, nervová soustava –  odpočinek, uvolnění, větrání, třídění,….

Užijete si všechno, co přichází, nikdy nevíme, k čemu se to bude hodit. Nehodnoťme, neodsuzujme nebo budeme souzeni. Důležité je, udržet si svoji jedinečnost a zároveň vědět, že jsme součást celku, že jsme všichni JEDNO. Že každý z nás sem přišel něco si odžít, ale jsme ze stejného ZDROJE. Není nikdo horší nebo lepší, to jsou jen role, které jsme na sebe se svým tělem vzali. Na to bychom neměli zapomínat, při odsuzování. Odsuzujeme tak část sebe :-(.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)