Přeji krásné podzimní dny :-),

již přibývající Luna bude celý pátek, sobotu a neděli do 12:57 hodin procházet vodním znamením Štíra

neděli ve 12:57 hodin vstoupí do ohnivého znamení Střelce.

Tak máme před sebou 14 přibývající Luny, budeme vstřebávat, ukládat, nasávat, přijímat. Takže všechno, co by se mělo “udržet” (ať už na stěně, na těle, nebo ve sklepě :-)) dělejte těchto 14 dní. Pokud nemusíte, nenechte si 14 dní do těla řezat ani píchat. 

Štír na těle odpovídá za vylučování a pohlavní orgány

Vylučování podpoříme, když nebudeme “shromažďovat” a lpět. Vše je v pohybu, jsme složení a vše kolem nás, s pohybujících se částic. Nic kolem nás není pevné a nehybné a to bychom měli mít na paměti. Žijeme v “proudu”. A měli bychom být v proudu vědomě. Mít kolem sebe věci, které nám přináší radost nebo jsou užitečné. Pokud je náš prostor zaplněn věcmi, kterých si roky nevšimneme, vlastně ani nevíme, že je máme, bráníme energii v pohybu. Jakoby vše stagnuje :-(. Stejně tak to je se zvyky, rituály, pokud je děláme vědomě a těší nás fajn, ale pokud je vykonáváme mechanicky a už nás spíš “obtěžují”, změňte je :-).

Pohlavní orgány oslabujeme naší neláskou k sobě. Pokud si nevážíme sebe, zablokovali jsme v sobě tvořivou sílu, vášeň k životu. Nic z toho neděláme vědomě, ale podvědomě, často v dětství a pak to těžce odblokováváme. Bohužel nás nikdo neučil pracovat se svými energiemi a tělem :-(.

Ale základ všeho je láska k sobě, úcta a respekt. A v tom se můžeme zdokonalovat celý život, toho není nikdy dost :-). Jen pokud to zvládáme vůči sobě, umíme dát lásku, úctu a respekt ostatním. Jak se říká: Nemůžeš dát něco, co sám (sama) nemáš.

Doma zalijte pokojové rostliny a na zahradě se starejte o rostliny “na list”. Nesklízejte, v době vody to není dobré, plody by se rychle kazily.

Mějte pohodové dny s úsměvem na rtech a hlavně v sobě. Pokud záříte, záře se vám vrací. Pokud se mračíte a vztekáte, i to se vám vrací. Tak si vyberte, co chcete kolem sebe mít :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)