Přeji krásné dny :-),

přibývající Luna bude po oba dny procházet zemským znamením Kozoroha.

Kozoroh na těle ovlivňuje kolena, kůži, klouby, kosti, nehty.

Luna přibývá, tak to chce doplňovat, přidávat, promazávat, … :-). Dopřejme si tedy výživné masky, různé druhy masáží, péči o nehty,… cokoli, co vás napadne a udělá vašemu tělu dobře. Ale dnes bychom neměli podstupovat žádné operace, jakékoli porušení kůže by ji oslabovalo a špatně by se hojila.

Teď samozřejmě nemyslím akutní zásahy a operace. Ale plánované rozhodně ne. A to ani tetování, píchání dírek v uších, vypalování bradavic apod. To vše je “porušení” kůže :-(.

Kostem a kloubům se dá jen těžko věnovat jinak, než mentálně. Zlomená kost vypovídá o tom, že nějaký tlak, stres nemůžeme vydržet, neumíme to vyřešit a tak to PRASKNE. Ale častěji právě naše kost. Naložíme si mentálně víc, než to jde. Prevence je, že buď situaci změníme, nebo se s ní dočasně smíříme. Nevíme, jak to řešit, nemáme sílu, nemáme představu, tak to PŘIJMU. Je to jakoby momentální podepsané příměří. Nedá se stále žít ve “válečné zóně”. Dopřejte si odpočinek, vydechnutí, nabrání sil, klesnutí a odražení se :-). Můžeme si to také představit, jako když jsme pod hladinou kalné vody a nevíme, kde je nahoře a kde dole. Tím, že pořád kopeme a mrskáme rukama kolem sebe pořád to špínu a bahno víříme, nevíme stejně kterým směrem a ještě nás to zoufale vysiluje.

Teprve, když se na chvíli “vzdáme”, uklidníme, přijmeme danou situaci, tak se voda začne čistit a i naše tělo “klesá” takže můžeme narazit nohami na dno a čisté vodě (bahno a špína se usadily) i vidíme, kterým směrem se dát :-).

To je to dočasné příměří a přijetí :-).

Tak se do sebe podívejte, zda s něčím takto vnitřně neválčíte. Pokud víte řešení, udělejte krok, pokud nevíte, nebo se necítíte, přijměte TO. Je to jedna z prevencí pevných kostí :-).

Na zahradě v době Kozoroha plejte, v této době spíš ryjte. 

Mějte příjemné dny a usmívejte se, určitě najdete aspoň 5 důvodů, jen se rozhlédněte kolem sebe.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)