Přeji krásný pondělní den :-),

ubývající Luna bude celý dnešní dne procházet ohnivým znamením Berana.

Beran na těle ovládá horní část hlavy. Dnes můžeme využívat mozek a vymýšlet, analyzovat, využívat mozkové závity na plno a i to půjde :-).

Pečovat bychom měli o oči, v tyto dny je můžeme hodně posílit a stačí si na ně dát promnuté dlaně a vnímat teplo, které z nich jde :-). Jsou krásné dny, tak se dívejte aspoň pár minut jen tak do zeleně, tato čerstvá zelená barvy je léčivá, tak toho využijme :-).

Na zahradě můžete sázet, set nebo přesazovat vše, co pěstujete na plody.

Plán týdne:

út – Beran – hlava

út, st, čt – Býk – zuby, dásně, uši, krk; zahrada – sázení a přesazování stromů, případně kořenová zelenina

čt ve 20:47 hodin Nov – citlivý den, den půstu, stažení se do sebe, poslouchání a naslouchání, duševní hygieny, ztišení; stříhání rostlin i vlasů 🙂

čt, pá, so – Blíženci – péče o ruce a plíce – vědomé dýchání

so, ne – Rak– zažívání, prsa- posilovat neoslabovat; zalévání pokojových rostlin.

Každý jsem tady sám za sebe i když žijeme v páru, máme velkou rodinu, přátele. Každý má ten svůj vnitřní svět, své pocity, které nikdo jiný nemůže, necítí. A pokud se nenaučíme žít sám se sebou tak nefunguje ani nic kolem. Nevyhýbejte se samotě a tichu, je to nejlepší co pro sebe a svoji regeneraci můžete udělat. Poslouchejte sebe, své pocity i své myšlenky a pracujte s nimi. Jsme tvůrci svého života. Každou minutu volím a vytváříme svoji budoucnost, svůj život. Tak ho tvořme vědomě. Vnímejte, jaké myšlenky vám “chodí”, domlouvejte se s nimi, ovlivňujte je, ať jsou pozitivní, ať si do budoucna neposíláme žádné “hnusy” :-).

Mějte krásný sluníčkový, usměvavý den.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)