Přeji krásný pondělní den :-),

ubývající Luna bude dnes do 20:31 hodin procházet zemským znamením Býka a poté vstoupí do vzdušného znamení Blíženců.

Většinu dne budeme pod vlivem zemského Býka. Energie je ve spodní části hlavy a v (na) krku. Tak ani dnes nechoďte k zubaři, pokud nemusíte a pokud už jdete, tak pouze prohlídka, zákroky si nechte na jiné dny.

Pijte jako prevenci i léčbu šalvějový čaj. Je výborný právě na mandle a hlasivky. Ale jak už víte nejlepší lék i prevence je u “krku” komunikace.

Pokud mají problémy s mandlemi (angíny) děti, ptejte se jich, co je trápí, co by chtěli. Naučte je mluvit otevřeně. Není to vždy pro nás rodiče či prarodiče příjemné, ale pokud se něco zamlčuje, stejně TO TU JE a nezmizí to. Pštrosí politika je ta nejhorší.

Než půjdete spát, tak si vědomě “zadýchejte” již nás bude ovlivňovat vzdušné znamení Blíženců. Vědomě se nadechujte do břicha, hrudníku a krku a pak pomalu vydechujte. Výdech by měl být delší než nádech. Nadechujte světlo, lásku, energii, klid, harmonii, cokoli. Představujte si barvy, které nadechujete a místo, kam nadechujete. Zvláště pokud vás něco bolí nebo tam cítíte nelad. Nechte to v sobě působit a pak se také soustřeďte na výdech. A výdechem posílejte kolem sebe také lásku a pohodu, všem svým blízkým, ale zkuste to rozšířit do celé obce, města, státu, kontinentu, Země, Vesmíru :-).

Před spaním můžete také cvičit cvik na plíce a tlusté střevo.

Plán týdne:

út, st – Blíženci – horní část trupu a zad, dýchejte, dýchejte 🙂 uvolňujte a oceňte své ruce

čt, pá – Rak – péče o zažívánízalévání, péče o rostliny “na list”

so, ne – Lev – energie – srdce, krevní oběh, páteř; rostliny na “plod”.

Mějte příjemný začátek týdne. Je důležité neodkládat výlety, rozhovory, pohlazení, oblečení, vyslovení se, řešení něčeho,….na někdy. Jak se říká, člověk nelituje toho, co udělal, ale častěji toho, co neudělal. Nikdo z nás nevíme, kolik nádechů a výdechů nám ještě zbývá, žijme teď a tady ne v budoucnosti. 

Páša (pasa.alva@atlas.cz)