Přeji krásné volné dny :-),

již ubývající Luna bude celý pátek a sobotu do 17:24 hodin procházet ohnivým znamením Berana, poté vstoupí do zemského znamení Býka, to nás bude ovlivňovat i celou neděli.

14 dní čištění, vyplavování, odlupování,… aktivity.

Beran na těle ovlivňuje horní část hlavy. Této části bychom měli využívat, opečovávat a pokud možno “mechanicky nepoškozovat” :-).

Teď se dá něco vymyslet, odvodit, analyzovat, vyhodnocovat, teď je nejvíce energie právě v našem mozku.

Očím nejvíce pomůžeme, když nebudeme v hlavě vybírat, co vidět chceme a co ne. Na co se a kam se bojíme podívat: To nechci vidět, jak to bude; Na to se nechci dívat; To nechci vidět, jak to budeme splácet; To nevidím dobře;…. vypouštíme to z pusy často. Říkáme, že to tak nemyslíme, ale slova mají vibraci a ta je kolem nás. Vesmír nerozlišuje, zda to tam myslíme nebo ne, slyší slova, jako naše “přání” a plní nám je. Proto bychom měli vnímat své myšlenky, pracovat s nimi a i si uvědomovat CO říkáme. 

Beran = oheň = plody – sklízejte, pečujte o rostliny na plody 🙂

Býk (sobota navečer a neděle) na těle odpovídá za spodní část hlavy a krk. Zuby ani dásně neoslabujte kovem, ale o to víc se jim věnujte. Dobrá je i masáž dásní, kterou zvládne každý. A svým zubům i dásním děkujte, zdravé zuby to je velká finanční úspora i ušetření nervů při čekání na bolest a pak i ta bolest samotná :-(. Pokud nemáte mít energii v jednotlivých meridiánech zablokovanou, zuby se nekazí. Není to náhoda a nesouvisí to ani s čištěním zubů. Někdo si čistí a kazí se a kazí a někdo kartáček vidí z “rychlíku” a zuby má zdravé :-). 

Krk uvolňujte, cvičte, posilujte ho. I tady musí volně plynout energie mezi hlavou a tělem, jinak máme zdravotní problémy a často to souvisí právě se zablokovanou energií v krční oblasti. Cvičení je jedna část, ale důležitější je komunikace. A i takový člověk, který nezavře pusu a mluví pořád, může mít ve skutečnosti velké problémy se skutečnou komunikací. Takže první pomoc při problémech s mandlemi, hlasivkami, štítnou žlázou je otevřít se někomu, vypovídat, uvolnit proud těch “pravých” slov. Hledat odpovědi na otázky, které přichází a NEVÍM není odpověď :-). Teprve, když hledáme slova, jak vyjádřit pocity, tak si sami ujasňujeme, jak to vlastně máme. Pokud nemáme nikoho kolem sebe, může si to psát. Ale hledejte slova, nenechte to v sobě jen tak “zahnívat”. Je dobré to vyslovit a tím uvolnit krk.

Býk = zem = kořen – sázejte a přesazujte keře a stromy, co má pomalu růst.

Mějte pohodové dny, takové jaké si je uděláte, takové je budete mít, je to vaše vizitka :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)