Přeji vám krásné prázdninové dny :-),

přibývající Luna bude i celé úterý procházet vodním znamením Štíra.

Ve středu, ve čtvrtek a v pátek do 18:46 hodin budeme pod vlivem ohnivého znamení Střelce.

pátek od 18:46 hodin v sobotu a v neděli nás bude ovlivňovat zemské znamení Kozoroha.

neděli v 5:09 hodin ráno nastává Úplněk.

Úterý – Štír – pohlavní orgány a vylučování. Pohlavní orgány = tvorba, sebehodnota. Stává se, že ženy mají výtoky, záněty, svědění,… často to souvisí s tím, že nechtějí spát s partnerem, který je “vedle nich”. Vědí to podvědomě a tak to jejich tělo zařídí :-(. Je lepší, si to srovnat v hlavě, co mi vlastně vadí, proč nechci fyzický kontakt se svým partnerem, než “ničit” tělo.

Muži mají problémy s prostatou, když jim klesne jejich sebehodnota. Tato společnost je žene do výkonu v každé činnosti, a pokud jim klesá výkon v sexuální oblasti, projeví se to právě onemocněním prostaty :-(, pokud si to berou jako “selhávání”. Ale v lidském životě je normální, že stárneme. Mohli bychom se pravda dožívat daleko vyššího věku, jsme prý “nastavení” na 144 let, ale i tak bychom stárli. A je tedy přirozené, že něco nám jde ve starším věku pomaleji nebo i hůře. A je lepší to přijmout než onemocnět.

Zalijte pokojovky, které jsou žíznivé, a před spaním nebo ve středu ráno odlijte misky. Na zahradě se starejte o rostliny na list, sekání trávníku je také vhodné.

Středa, čtvrtek, pátek = Střelec = pánevní oblast a stehna. Luna přibývá, tak je vhodné masírovat a vtírat si kostival do beder, do oblasti křížové kosti, kostrče, kyčlí a případně i stehen. Je to hodně namáhaná část našeho těla. Bolesti v kříži ukazují na strach z finančních problémů, což má spousta lidí. A bolesti v kyčlích nám říkají, že se “bojíme životem jít”. Nebo že nevíme, kam a jak jít. Obecně platí, že je lepší vykročit, než přešlapovat.

Pátek, sobota, neděle = Kozoroh = kolena, kosti, kůže, nehty, klouby. Jsou to dny masáží (jakýchkoli), manikúry, pedikúry, kosmetiky – výživné masky, apod. Péči bychom měli dát právě naší kůži a to celému povrchu těla. Využijte odborníky nebo domácí laickou péče, obě se počítají :-).

Kolena bolí, když tlačíme silou. A může to být v čemkoli. Když se přepínáme, chceme to dodělat, dotáhnout, dojít,… i když nám naše tělo říká – UŽ DOST.  Tak když v tu chvíli použije tu sílu, tak se může ozvat právě koleno. Takže rada je, poslouchejte víc svůj vnitřní hlas, vždy je lepší si chvilku odpočinout, než pak ležet několik týdnů “s kolenem”.

V sobotu navečer už budeme pod vlivem Úplňku. Udělejte si chvilku sami se sebou – duševní hygienu. Přiznejte si, jak se cítíte, co vás trápí, co změnit můžete, co ne, s čím je třeba něco udělat a co je důležité přijmout, protože teď nejsou síly ani možnost to změnit…

Trochu se uvolněte, zacvičte, zameditujte,….. Pokud vás budou budit sny, jsou pro vás hodně důležité. Je to to vespod, co je potlačené a dere se to napovrch, aby vás vaše JÁ upozornilo, že TOTO JE ŠPATNĚ, TO MI UBLIŽUJE. Důležité je nezasunovat, vědět o své žárlivosti, vzteku, závisti,… jsou to třeba momentální pocity, se kterými si nevíme rady, ale důležité je VĚDĚT O NICH A PŘIZNAT SI JE.

Mějte krásné dny, plné sluníčka nejen na obloze.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)