Přeji krásný víkend:-),

ubývající Luna bude v pátek od 7:43 hodin procházet ohnivým znamením Lva, ve kterém bude i celou sobotu a neděli do 12:20 hodin.

neděli od 12:20 hodin budeme pod vlivem zemského znamení Panny.

Lev na těle odpovídá za srdce, krevní oběh a páteř. Jsou to dny rozsvěcení a otvírání srdeční čakry :-). Je to pro nás nesmírně důležité mít srdeční čakru otevřenou. Pokud ji máme zavřenou, vnímáme bolest, smutek, ale i štěstí a radost velmi tlumeně. Jedině, co prochází je vztek :-(. Jsou situace, kdy “srdce uzavřeme” kvůli bolesti, ale měli bychom časem opět tzv. vylézt z ulity. 

“Navštěvovat” své srdce bychom čas od času měli všichni. Je to naše centrum emocí, lásky, imunity. Projít se vnitřním zrakem v těchto “prostorech” světla, bezpeční, lásky :-).

Naše krev je naše štěstí. Pokud s ní máte jakékoli problémy, je to ukazatel, že svoje centrum štěstí nevnímáte, necítíte. Pocit štěstí není venku, ale uvnitř nás. Naše JÁ je částečka Boha, Vesmíru, Zdroje,… a je to Štěstí a Láska. Je to TO, co nás oživuje, TO, co z nás dělá živé bytosti. Pokud to necítíme, snažíme se to hledat venku, pomocí druhých lidí. Ale on to nejde :-(. Pokud se cítíme chvilku šťastní, tak to se nám povedlo otevřít to naše srdce a vnímat to SVOJE ŠTĚSTÍ. Máme to ve chvíli zamilovanosti, když opravdu otvíráme srdce tomu druhému, nebo ve chvílích pohody, příjemných zážitků apod. Ale pořád to je o NAŠEM ŠTĚSTÍ. Není nikde venku, každý ho máme v sobě. Je důležité si to “uvědomit”, ale ne “hlavou”, spíš procítit :-).

Až budeme sami sebou, vědomi si své jedinečnosti, božskosti, svého štěstí, budeme vnímat svojí láskyplnost, tak se nebudeme s ostatními obírat o energii. Nebudeme potřebovat ostatní na posílení našeho sebevědomí, nebudeme svoji hodnotu hledat v jejich očích a slovech.

Každý z nás k tomu směřuje, každý z nás chce být šťastný. Víme tedy, co chceme a kam jdeme – SAMI K SOBĚ :-).

Na zahradě se věnujte rostlinám “na plody”. Můžete sklízet a uskladňovat :-).

Panna na těle odpovídá za střeva. Luna ubývá, tak toho můžeme využít na čištění střev, buď vhodnými potravinami s hodně vlákninou, nebo mechanicky, třeba klystýrem.

Na zahradě a doma sázejte a přesazujte :-).

Cvičte cviky z orgánové sestavy na srdce a tenké střevo, a tlusté střevo a plíce. Je to dobrá prevence, ale i první pomoc. Pokud se to naučíme zařazovat do života běžně, jako čištění zubů – super :-).Každý z nás má slabé místo na těle, “svůj” orgán. Tak proč bychom nevěnovali pár minut v dané “výdrži” – ásaně :-). Když tím nabíjíme daný meridián, uvolňujeme energii a pomáháme tělu regenerovat.

Krásné sluneční dny vám přeji.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)