Milí přátelé

Najdete nás i na face booku stačí kliknout – zde


Rok 2015 se již rozeběhl plnou silou. Jak jste jistě postřehli, dění ve světě odpovídá dění na nebi. Kdo ty souvislosti snad nepostřehl, pak vězte, že na nebi nyní panuje velmi značné napětí, které bude vrcholit kolem března 2015.

Ale to by nás nemělo vystrašit a svádět k pasivitě. Naopak, měla by to být pro nás všechny inspirace, že je potřeba začít konat. A to konat zejména na poli, které je protipólem tomu materialistickému, které dnes bohužel převažuje a způsobuje tak značnou nerovnováhu.

Všem je známo, že náš vesmír je založen na principu polarity – tedy rovnováhy polarity mezi vzájemně protikladnými prvky např. černá/bílá, teplo/chlad, světlo/tma, žena/muž, ženská energie/mužská energie atp.. Pokud je pak rovnováha porušena, startují se automatické procesy, které ji mají znova nastolit. Ty obvykle bývají destrukčního charakteru – kdy má být rozbito to staré a nastoleno má být to nové, na kvalitativně vyšší úrovni.

Tyto procesy se týkají také nás všech.

My všichni máme možnost svou vnitřní energií, měnit ten vnější svět. A návody jak na to, opravdu existují.

Jinými slovy – pokud chceme být v pohodě, musíme pro to něco udělat – např. kliknout na obrázek výše!

Ptáte-li se co dělat pak vězte, že to má každý obsaženo ve svém osobním tzv. natálním horoskopu.

Stačí nahlédnout, seznámit se s tím (viz volba horoskopů v levém sloupci) a jít “Hvězdnou cestou” (viz info níže nebo na www.hvezdnoucestou.cz )…

Občas jsem dotazován co beru, že vydržím takové nasazení a i ve svých skoro 60 vypadám, jak vypadám. Odpovídám, že dělám “Hvězdnou cestu” – viz info níže a opravdu něco beru. To něco je zelený prášek aneb Moringa.

Koho zajímá co to je nechť klikne na banner Kvalitní život!

A jak v nejbližší době konám já a je možné se se mnou setkat?

A už tradičně se objevím na kosmetickém veletrhu v Praze Letňanech – pro podrobnosti – klikněte na banner.

Případní zájemci o výklad nebo měření Aury si můžete napsat o lístky zdarma – zašlu vám je.

Přijďte a udělejte něco pro sebe, svou duši a svět. Aneb Pomoz sám sobě a velmi tím pomůžeš ostatním!.


Na práci pro Vás se těší Milan Gelnar!


2.1.2015

Děkuji Vám za Váš zájem o mou práci. Opravdu mě to těší!

Je tu začátek nového roku, rád bych se s vám všem, komu jsem ještě nepřál, popřál abyste i v tomto roce byli zdraví, spokojení, šťastní, bohatí a plnila se vám všechna vaše přání!

Vzhledem k tomu, že i letos jsem přijal pozvání na chat do redakce Blesku, měli i vy jstwe možnost se zdarma zeptat na otázku, která vás zajímá a navíc si nechat změřit pravděpodobnost splnění toho co vás bude zajímat. Více informací naleznete – klikni na stránky Blesku zde.

A protože do nového roku by se mělo vstupovat s novými aktivitami, tak i já s jednou takovou přicházím – Po mnoha letech využívání služeb kyvadla jen pro svou potřebu, jsem se rozhodl, udělat změnu a nabídnout tuto službu
i dalším zájemcům.

Ponoukla mě k tomu událost, kdy jsem si na vlastní kůži otestoval nádherné speciální kyvadlo z dílny Pavla Kobzy a to z nového materiálu – čediče.
Musím říci, že práce kyvadla mě nadchla!

Z mého pohledu ukazuje skvěle, byť jednou se mi stalo, že ukázalo několikrát naprosto přesvědčivě na něco, co se pak ukázalo z mého, jak jsem pak zjistil, povrchního pohledu, neplatné.
Ukázalo, že to nebyla chyba kyvadla, ale má.

Nicméně oč konkrétně jde?

Vzhledem k tomu, že každý z nás má ve svém rozhodování svobodnou volbu, ukazuje kyvadlo jen na procentuální pravděpodobnost toho, co se má stát.
Postup je následující.

Klient mi zašle otázku typu – “Jaká je procentuální pravděpodobnost, že se stane či odehraje atp. to a to?” a kyvadlo na speciální tabulce ukáže na nějakou hodnotu v rozmezí od 0 – 100% .

Cena za takovou službu – odpověď na jednu otázku, je k nějaké jiné astrologické službě ZDARMA, samostatně bez dalších služeb za 199 Kč.
Otázky musí ale být myšleny seriózně. Pokud jsou myšleny jako legrace či něco podobného, pak kyvadlo obvykle dává nesmyslné odpovědi.
Platba se provádí předem – odpověď lze získat v ten samý nebo následující den, kdy byla platba připsaná na účet.

Dále bych se rád podělil s informacemi o projektu, který je dle mého názoru zatím mým nejlepším – tedy o „Hvězdné cestě“. Dělám to po roce zkušeností, kdy právě před rokem byla spuštěna ta úplně první. Je možné už se tedy zasvěceně podělit.

Hvězdná cesta je proces, jehož výsledkem by mělo být hlavně pochopení toho, proč tady v tomto životě jsme, co se máme od něj naučit a nastavit si věcí tak, aby Náš život měl smysl, konkrétní směřování a byl pokud možno co nejnaplněnější, nejharmoničtější
a nejspokojenější …

Vychází z toho, že pokud člověk neví jaký je jeho smysl života, neví co chce ani kam cíleně směřuje, pak bývá vnitřně nespokojen, cítí, že něco není dobře, že by měl něco udělat, ale často tápe, točí se dokola a neví co a jak.

A právě Hvězdná cesta dává návod jak pochopit konkrétní smysl svého života a také dává návody na to, jak si věci správně nastavit.

Postup pro každého jedince je jednoduchý a pro většinu z nás snadno při dnešních možnostech realizovatelný.

Počátek Hvězdné cesty vychází data narození zájemce – včetně času a místa. Já mu na základě toho zpracuji tzv. základní natální horoskop s určením „Karmického životního úkolu“ aneb smyslu jeho života.

Poté následuje osobní on-line konzultace, kdy se s účastníkem propojím přes Skype, telefon či jiným způsobem a uděláme společnou individuální konzultaci. To znamená, že probereme, zda účastník na základě mého výkladu pochopil co je jeho úkolem a jaké podmínky pro to, má nyní na základě tzv, minulých životů nastaveny. Případně odpovím na další dotazy.

Pak od doby oficiálního zahájení „Hvězdné cesty“ (nyní od 6.1.2015), bude pravidelně dostávat každý týden do své e-mailové pošty odkazy na dvě videa plus další textové, obrazové či jiné potřebné materiály. Ty budou zaměřeny na seznámení se a výuku osvědčených dovedností vztahujících se vždy k jedné ze dvanácti základních životních oblasti bytí.

V prvém videu týdne jsou obvykle návody na doporučované dovednosti (většinou v úterý). V druhém je zase návod, jak si ve svém horoskopu sám vyčíst, jak to má nastaveno právě on sám a jak si věci uzpůsobit, tak aby to u něj fungovalo co možná nejlépe (obvykle ve čtvrtek).


Po absolvování prvních 4 týdnů, resp. po průchodu čtyřmi nejdůležitějšími oblastmi bytí (Sebeprosazení – Partnerské vztahy a Domov – Kariéra a spol. postavení) následují týdenní prázdniny a po nich opět on-line konzultace s ujasňováním, zda je vše správně pochopeno a zodpovězení případných otázek. Pak následuje zbývajících 8 týdnů vzdělávacího procesu a po něm závěrečné konzultace.

Vše se děje v pohodlí vlastního domova, prostřednictvím internetu. Ideální je absolvovat vše v tempu, které je doporučeno, ale pokud nebudete stíhat, nevadí. Videa je možné si případně přikoupit na DVD a pak postupovat v klidu dle vlastního uvážení.


Podmínkou pro účast na Hvězdné cestě je včasná úhrada „Hvězdné letenky“.

Tím člověk dává nejen najevo svůj vážný zájem, ale také aktivizuje svou motivaci – něco za vydané finance do svého života dostat.

Více informací naleznete na www.hvezdnoucestou.cz , včetně čísla účtu a částky za „Hvězdnou letenku“.

Nejbližší „Hvězdnou cestu“ nezahajuji na Tři krále – tedy 6.1.2015, jak bylo původně plánováno, ale o týden později – tedy 13.1.2015.

Těším se na práci pro Vás!

S úctou Váš Milan Gelnar