Zcela evidentně a jasně tzv. “Karmický životní úkol!” nebo-li co se v tomto životě má ten který jedinec naučit (každý to má jinak). Proč?

Často se mi svěřují klienti s tím, že se jim stále dokola dějí ty samé události, které jim jsou nepříjemné, pouze s jinými lidmi a za jiných podmínek. Neuvědomují si, že tento proces patří mezi ty, které by se daly shrnout do poučky: “Člověk dostává lekce, pokud se nepoučí, lekce se opakují!”

Ze své zkušenosti pak vím, že lekce se obvykle vážou k neplnění svého tzv. “Karmického životního úkolu”. To znamená toho, co si duše každého z nás vzala, pro ten život, co právě žijeme, za úkol, že se naučí.

Prostě kontrolní mechanismy, které každý z nás má nastaveny, jsou zařízeny tak, že pokud jdeme ve svém životě špatně, tak se nám dějí události, které by nás měly vrátit, zpět na tu správnou cestu. A opět by se to dalo shrnout do poučky: “Malé problémy nás vyvádějí z rovnováhy, velké přivádějí zpět k sobě! A já dodávám, že často také k astrologovi.

Kdo je ale moudrý, ten nečeká až přijde nějaká nepříjemná událost, která jej přivede ke mně, ale raději ať se snaží ten svůj úkol se dozvědět dříve, než jej potká nějaká “čenichovka”. Pokud jej totiž vědomě bude naplňovat má velkou šanci se těm nepříjemným věcem vyhnout, případně se na ně předem připravit.. Pokud pak sám půjde za sebepoznáním, má velkou šanci pochopit nejen sám sebe, ale hlavně ostatní a možná také podstatu celého vesmíru.

A jak nejlépe se sebepoznáním začít? Prvním krokem by zcela jistě měla být znalost tzv. “Karmického životního úkolu”. Kdo umí astrologii může si jej snadno z horoskopu vyčíst. Kdo nezná, může si zde o takovou službu požádat. Nejen že se jej dozví, ale také k tomu získá krátkou charakteristiku svého celkového horoskopu (platí pro celý život).

Kdo chce jít za sebepoznáním hlouběji, měl by