Přeji krásný sluneční den :-),

přibývající Luna bude celý den procházet vodním znamením Ryb (od 6:30 hodin). 

A zítra v 8:05 nastává Úplněk. Takže dnes máme Úplňkovou noc :-).

Ryby na těle odpovídají za chodidla, kde se ukončují všechny meridiány našeho těla. Nevím, zda to dnes ještě půjde chodit po trávě, písku, kamíncích, jehličí, hlíně,… bosky. Pokud ano a nebudou vás studit nohy, určitě to udělejte. Nevíme, jak bude počasí pokračovat dál a třeba to je poslední možnost. Nejen, že masírujeme všechny ty body, ale také se otužujeme a posilujeme. 

Mám dny Ryb ráda, mám pocit, jak to všechnu můžu “dohnat”, uhladit a doladit. Máme mapu těla ne svém chodidle, používejme tyto body na začínající bolesti hlavy, zad, očí,… funguje to. Na hlavu funguje výborně uvolňovat palec na noze, vytahovat, kroutit, hýbat s ním. Je spojený s krční páteří. Zkuste to dřív, než si vezmete nějaký chemický prášek.

Tělo je propojený, dokonale fungující organismus. A bolestí nám jen ukazuje na nějaký nelad. Nepotřebuje, aby se chemií ten nelad prohloubil, potřebuje odstraňovat příčinu, uvolňovat, vyčistit. Tak na sebe myslete a dopřávejte si jen to lepší :-).

Navečer a večer si udělejte chvíli pro sebe. Využijte Úplněk na duchovní a duševní hygienu :-). Důležité je zklidnění, uvolnění, odpoutání se od myšlenek a jen tak chvíli být. Myšlenky, které budou přicházet, nechte zase odejít, nechytejte je a “nerozvíjejte”. Jako byste měli otevřenou hlavu a tam průvan :-). Dívejte se na něco hezkého, ideálně v přírodě a poslouchejte vodu, vítr, zvuky přírody (může být i z nahrávky :-)). Důležité je uvolnění, zrelaxování, abychom mohli slyšet hlas naší “duše” našeho JÁ :-). A poznáme to podle toho, že to najednou uslyšíme, nevymyslíme to. Takhle přichází ty nápady, co nás posunují. Jako když klesne mlha a my to najednou vidíme – víme. 

A zítra dopoledne buďte v klidu, v pohodě, sami v sobě, sami se sebou. Užívejte si vnitřní hlas, intuici a nesnažte se TO vymýšlet :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)