Přeji krásné víkendové dny :-),

přibývající Luna bude celý pátek, celou sobotu a neděli do 9:05 hodin procházet vzdušným znamením Vodnáře. V neděli od 9:05 hodin budeme pod vlivem vodního znamení Ryb.

Vodnář na těle odpovídá za nohy mezi kolny a chodidly a nervovou soustavu. O víkendu bychom si tedy mohli dopřát léčivou ozdravnou koupel pro nohy. Určitě si masírujte lýtky, ale i kotníky a achilovky.

Pokud přes den něco silně držíme můžeme mít pak v noci křeče právě do lýtek. Souvisí to se strachem a pevným držení :-(. Ale je dobré si uvědomit, že NIC ani NIKOHO neudržíme. Představte si to, jako, když stojíte v divokém proudu řeky a snažíte se stát, jak musíte ty nohy namáhat. A bojíte se nechat unášet tím proudem. Ale tento životní proud je bezpečný, neubližuje, posunuje nás, tam kam by nás ani nenapadlo jít nebo plout :-).

Tak ulehčete svým nohám a NEDRŽTE TO :-).

Začíná “temný” čas. Ubylo sluníčka, světla a světla, tak si musíme pomáhat sami. Aby nás nepřepadl smutek, strach a deprese. Pomáhá teplo – ideálně od ohně, příjemné vůně – třeba aroma lampičky, světlo svíček a dobré jídlo a pití. Tak si všeho dopřejte, ať jsou vaše nervy v klidu a pohodě :-).

Někdo už začíná slavit Advent, tak se laďte do zklidnění a ztišení :-).

Ryby na těle odpovídají za chodidla. V neděli si rozhodně udělejte čas na péči o svá chodidla. Můžete kromě hňoucání a masírování zkusit i zázvorovou lázeň. Nastrouhejte zázvor a nechte ho ve vodě překulit varem, nalijte si to do lavoru, počkejte až tam zvládnete dát nohy – neopařte se, a nechte si svá chodidla prohřát i z venku :-). je to ideální pokud trpíte na studené nohy :-).

Pohlídejte si jídelníček, dopřejte si dobré, zdravé suroviny a uvařte si něco , co vám chutná. Ať se vám “ukládá” jen to nejlepší :-).

Zalévejte pokojové rostliny, když se topí, vypijí toho více.

Mějte krásný víkend, adventní nebo předadvntení, hlavně si ho užijte s úsměvem a pohodou v sobě.

Páša (pasa.alva@atlas.cz)

PS: Mám u sebe knihy Duhové srdce a Vesmírná květina, které napsala Lea Zimanová, moje přítelkyně. Možná slovo napsala není to správně. Ona pokládala otázky a formou channelingu dostávala odpovědi. Jsou to útlé knížky, ale obsah vydá za několik svazků :-). Najdete tam odpovědi i na svoje otázky. Tak pokud byste si je chtěli dát k vánocům nebo někoho podarovat, zašlu, stačí mi napsat adresu a pak převést peníze na účet. Každá kniha je za 198 Kč + poštovné. Jsou to takové ty knížky, co je máme mít pořád u sebe a nechávat se inspirovat. Mě hodně pomohli s tématem strachu :-).

Jsou přeloženy do češtiny :-).