Přeji krásné dny :-),

ubývající Luna bude ve čtvrtek v 9:20 hodin přecházet z Vah do vodního znamení Štíra, kterým bude procházet i celý pátek a sobotu do 20:00 hodin.

sobotu od 20:00 hodin (i celou neděli) nás bude ovlivňovat ohnivé znamení Střelce.

sobotu ve 12:44 hodin nastává Nov.

Štír (čt, pá, so) na těle odpovídají za pohlavní orgány a vylučování. Podpořme tak čištění těla i mentálně. Měli bychom uklízet kolem sebe, ale i v sobě. Sobotní den na to bude ideální, když si v sobě budete dělat pořádek. 

Zasvěťte sobotní ráno a dopoledne duševní hygieně. Můžete si psát plusy a mínusy svého života. Pojmenovat, co byste chtěli změnit a co je dobré přijmout. Uvědomit si, že ostatní lidi nezměníme, že můžeme “pracovat” jen se sebou :-). Ve čtvrtek a pátek můžeme “pouštět”, uvědomovat si, co už jsem “přerostli”, co už bychom měli pustit? A v sobotu v poledne  si můžeme udělat nějaký rituál s ohněm, vodou vzduchem, zemí (co je vám nejbližší) a tam to rozpustit :-).

Pokud budeme vnímaví, pozorní a hlavně k sobě upřímní, budeme vědět, kde nás “tlačí bota” :-).

V době Štíra zalévejte pokojové rostliny a v době Novu je můžete i zastřihnout, omladit.

neděli bude přibývající Luna v ohnivém znamení Střelce. Dopřejte v tento den péči svým kyčlím, bedrům a stehnům. Určitě si najděte čas na sezení ve dřepu :-).

Mějte příjemné dny. Sami jsme tvůrci svého života, svými myšlenkami, slovy a činy měníme směr, kudy jdeme a to každou minutu :-). Je lepší se k tomu postavit vědomě. Přijmout, že to tak je a že jen já zodpovídám za svůj život. Pak to chce trochu nadhledu, špetku humoru a optimismus :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)