Ješte si Vás dovolím potěšit kratičkým zamyšlením. Když jsem se Vás vloni ze zoufalství ptala na svého těžce nemocného manžela, který byl po 4 chemoterapiích a diagnostice zhoubný sarkom, což je zákeřnější než karcinom, tak jste mi v rychlosti napsal, že jste se díval jen zběžně, ale že u manžela nevidíte problém.

Já bojovnice nechala manžela převézt z Olomoucké nemocnice proti vůli lékařů do Brněnského onkologického ústavu a zde zjistili, že manžel je zdravý, že se nejdená o zhoubný sarkom, ale nezhoubný desmoid, že chemoterapie byly zbytečné a teď mám manžela zdravého, čiperného a jen mimochodem z olomoucké nemocnice se nikdo ani na vyžádání za chybnou diagnózu neomluvil.

Ale já jsem šťastná, že je manžel zdravý a doufám, že 4 zbytečné chemoterapie a rok zničeného života na nás nenechá následky. Teď si užíváme zase šťastný život. Takže v době kdy skoro nevnímal manžel svět jste měl zase pravdu :-)))) D.N.

S údivem se v tom poznávám. Na cestě kultivace mé duše, mám co dělat, ale o tom to je : o )))) Zase se ozvu, budu potřebovat opět otázky na mé odpovědi v mém vývoji. Děkuji, a jsem v úctě. JV

Milý Milane,hodně jste mě překvapil.Nevídáno,ještě se ani nemužu o všem rozepsát,ale je to tak.
Transformací procházím a nejlépe se cítím sama.
Dana

Dobrý den,

moc Vám děkuji za vypracování odpovědi pro mě. Jsem moc spokojená a určitě se ještě někdy ozvu! Děkuji! R.B.

Dobrý den,
v září jsem obdržela po objednání svůj osobní hosorskop. V první řadě bych Vám za něj chtěla velice poděkovat a vyjádřit úctu k Vaší práci, protože zpracování se mi moc líbilo. Bohužel kvůli začínajícímu semestru ve škole jsem neměla od té doby pořádně na nic čas, takže píšu až nyní, když mám po zkouškách a čeká mě konečně pár dní volna. S radostí se opět vrhnu do tajů astrologie a budu se snažit rozšiřovat svoje znalosti a zkušenosti. M.P.

Dobrý den vážený pane Gelnare,
jsem věrnou čtenářkou Astrosféry a touto cestou bych Vám za Vaše skvěle koncipované stránky chtěla mnohokrát poděkovat. O astrologii se amatérsky zajímám něco přes rok a Vaše stránky mi ve studiu královské disciplíny byly velkým pomocníkem. Myslím, že v Čechách bychom potřebovali více astrologů jako jste Vy – takových, kteří umí základní astrologické teze vysvětlit stručně a jasně a přitom fundovaně…

S přáním pěkného dne
Lucie